SRT Yayın Akışı - 23.07.2019
Son Dakika

SAADET PARTİSİNİN YIK VE GIK BAŞKANLARI!11 Nisan 2019 - 09:39, Perşembe


Halil MÜFTÜOĞLU

Siz nokta kadar menfaat için hocamın ilkelerini anlamayıp virgül gibi kıvrılarak başkalarının başını dik tutturacak kadar güçlüsünüz.  Siz iki milletvekili uğruna CHP ye 20 milletvekili kazandıracak kadar güçlüsünüz. Siz YIK ve GIK  başkanları SP yi  9.08 lerden 0.8 e düşürecek kadar güçlüsünüz.

                  Siz merhum hocamızın oğlunun (dr. Mehmet Fatih Erbakan)saadet partisine genel başkan olmasını engelleyecek kadar güçlüsünüz. Ve yeni bir partinin de (YRP) kurulmasına imkân verecek kadar güçlüsünüz.

                Siz oturduğunuz koltukları daha liyakatli olanlara devretmeyecek kadar güçlüsünüz.

       Milli görüş davasının ilk 1969 neferlerinden olan beni ve benim gibileri saadet partisinden ( milli görüşten değil)soğutacak kadar güçlüsünüz.

               Siz milli görüşü sadece kendi görüşünüz gibi benimseyerek başkalarının o şemsiye altına girmelerini engelleyecek kadar güçlüsünüz. Siz şimdi bu gücünüzle kimlere hizmet ettiğinizi anlayacak kadar zeki, ama anlamazlıktan gelecek kadar da pişkinsiniz.

               Siz SP li seçmenlere seçimlerden evvel biz dedirtip ve seçim günü reylerini başka partiye verip ertesi gün yine biz dedirtecek kadar güçlüsünüz. Bir de siz ve biz dese idiniz SP parti olarak bu durumlara gelmezdi ve getirilemezdi eserinizle ne kadar iftihar!!! etseniz azdır.

                AKP hata! etti sizin gücünüzü dikkate almamakla, sizin gücünüzü hafife almakla hata etti. Siz güçlüsünüz, o kadar güçlüsünüz ki 25 yıldır Ankara ve İstanbul belediyesi'nin tesislerinde içki içilmiyordu. Bu saatten sonra bu tesislerde içki içilmesini sağlayacak ve mescidlerini kapattıracak kadar güçlüsünüz.

               Siz, başörtüsü ve sakalıyla özgür şekilde mesaisine gelebilen, namazını işyerinde rahatlıkla kılabilen belediye çalışanlarına zulüm yapılmasına sebep olabilecek kadar güçlüsünüz.

               Siz belediye kadrolarına PKK lı teröristlerin, aşırı solcu militanların yerleşmelerini sağlayacak kadar güçlüsünüz.  Siz, cumhuriyetten beri Müslümanların dini ile imanıyla geleneği ile uğraşan bu CHP zihniyetine bu mutluluğu siz istediğiniz zaman tattıracak kadar güçlüsünüz. Siz batı medyasına, demokrasinin zaferi, Tayyip Erdoğan sonun başlangıcı naralarını arttıracak kadar güçlüsünüz. Siz yıllardır Erbakan'la ve onun taşıdığı misyonla mücadele eden iç ve dış güçlere bu mutluluğu yaşatacak kadar güçlüsünüz.

               Siz yıllardır dünyadaki tüm mazlumların ve Müslümanların (allah’ın (c.c.) izni ile) umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın başını öne eğdirecek, ona güvenen milyonlarca mazlum insanın umutlarını kıracak kadar güçlüsünüz. Bununda tek sebebi niye o da ben değilim, ve gitsin de nasıl giderse gitsin modundasınız.

               Ayrıca Ekrem  İmamoğlu’nu milli görüşün varisi görmek te neyin nesidir Allah .c. aşkına.Tam bir akıl tutulması yaşamaktasınız.Ben siz SP lileri Erbakan hocamın sonrsında Milli görüşçü olduğunuza inanmıyorum.Çünkü milli görüşçü vatan haini Siyonist uşakları ile birlik olamaz. Olamaaaaaaaaaazzzzz.

                Bu sözlerim YIK VE GIK başkanları ve idare edenleredir. (idare edilen halkıma sözüm yoktur.) Gücünüzü yukarıda anlattıklarımı ispatladığınız için ne kadar iftihar etseniz azdır. Netice olarak; Şimdi eserlerinizle iftihar ediniz.‘’anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna azdır’’Siz güç!! zehirlenmesine tutulmuşsunuz. Silkelenip kendinize geliniz artık yeter. Saygılarımla .

***CUMA GECEMİZ VE YARINKİ CUMA BAYRAMIMIZ VE POLİS TEŞKİLATIMIZIN POLİS HAFTASI KUT VE MUT OLSUN İNŞALLAH. AMİN.***

Bu yazı toplam 759 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur