SRT Yayın Akışı - 15.12.2018
Son Dakika

NECMEDDİN ERBEKAN DEMİŞTİKİ7 Eylül 2017 - 10:45, Perşembe


Halil MÜFTÜOĞLU

"Asrımızdaki zulümlerin baş sorumlusu olan Siyonizm ve küfür cephesi de gelişmiş ve güçlenmiştir. Çünkü Allah-u Teala yalnız müminlerin değil, cümle alemlerin ve bütün in-sanların Rabbidir. Cenab-ı Hak, Penisilinin bulunmasıyla mikropların kabuğunu kalınlaştırdığı gibi, yaptıkları  zulüm ve melânetlere karşılık haklı olarak bütün insanlığın nefretini kazanan, toplu hakaretlere maruz kalan ve her yerden kovulan mel’un Siyonistlere de, binlerce yıllık sabır, gayret ve azimlerinin karşılığını vermiş ve geçici bile olsa, dünyada gizli sömürü saltanatını kurmalarına müsaade etmiştir."

 

                Mikroplara karşı, antibiyotik olarak İlk bulunduğu dönemde, 5 -10 ünite yazılan penisilin, mikropları öldürmeye yetiyordu. Ancak mikroplar da belli maksatları icra etmek için vazifeli yaratıldıklarından, İnsanoğlu penisilini bulunca, bu sefer Cenab-ı Hak mikropların kabuğunu kalınlaştırdı ve penisiline karşı direncini artırdı.

 

                 Bunun üzerine penisilinin dozu giderek artırılarak yüz, bin, on bin... derken bugün milyonlarca üniteye ulaşmıştır. Yani penisilinin bulunmasından sonra, mikropların kabuğu öylesine kalınlaşmış ve direnci öylesine artmıştır ki, 60-70 yıl önce 10 vuruşla ölen bir mikrobu, bugün öldürmek için bir milyon kere vurmak gerekmektedir.

   

                 İşte dünya Siyonizm’i ve küfür dahi, geçen zaman içinde öylesine gelişmiş ve güçlenmiştir ki bu iman ve insanlık mikroplarını tesirsiz hale getirmek için de, o nispette gayret, ciddiyet ve kuvvet gerekmektedir."

 

                 Peki, neden şu an Siyonistler hâkim, biz mahkûmuz?

1- Siyonistlerin batıl da olsa, kendi davalarına inancı bizden fazla olduğu için..

2- Onların şeytani gayeleri uğrunda ki gayreti ve cihadı, bizden üstün olduğu için.."

 

                 Siyonist emeller taşımayan, ülkemiz aleyhindeki faaliyetlere karışmayan, başkalarını ezmeyi ve sömürmeyi amaçlamayan, dürüst ve sade Yahudilere karşı hiçbir düşmanlığımız söz konusu değildir. Bİz, temel insan haklarına saygı çerçevesinde, herkesle birlikte ve barış içersinde yaşamaya hazırız ve razıyız.

 

                Ve yine;

               “ Şu sözümü unutmayın. Tarihi bir söz söylüyorum. Siyonizm öyle ustadır ki ‘’ Kim benmi? Ben hiç siyonizme hizmet edebilirmiyim?’’  marşını söylete söylete seni kendi ordusuna asker gibi kullanır’’ derdi. Ve dedikleri maalesef birer birer gerçekleşiyor.

 

                  Yukarıda izah ettiğim sözleri ile  bu haftaki yazımı bitiriyorum.

 

                      O dedi biz inanmadık. Gördünüzmü neler oluyor. Uyanalım ve vatanımıza ve dinimize  sahip çıkalım.  Orta doğu yanıyor ama İsrail müreffeh bir ortamda yaşamına devam ediyor. Neden dersiniz acaba.? Saygılarımla

Bu yazı toplam 347 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar