SRT Yayın Akışı - 23.01.2019
Son Dakika

Başkan yardımcılarına yeni görev29 Mayıs 2014 - 11:55, Perşembe

Adapazarı Belediyesi’nde seçim sonrasında Başkan Yardımcılarının yeni görevleri belirlendi. Başkan Yardımcılığı görevlerine iki isim daha ilave edildi.

Yeni görevlendirme ile Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcılarına bağlı birimler belirlendi. Görevlendirmeye göre Başkan Yardımcılarından Rıdvan Özüm; Mali Hizmetler, Ruhsat Denetim,Temizlik İşleri, Emlak İstimlak ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Aydın Tercan;Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler, Yazı İşleri ve Kentsel Tasarım Müdürlüğü, Rıdvan Sezer;Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kütüphane Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

YENİ ATANANLAR

Başkan Yardımcılığı’na yeni atanan Erol Aydın; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri, Dış İlişkiler ve Bilgi İşlem Müdürlüğü, Mustafa Deverenli ise İmar ve Şehircilik, Yapı Kontrol, Plan ve Proje ile Etüt Proje Müdürlüğü’nden sorumlu   Başkan Yardımcısı oldu.Yeni ataması yapılan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Harita Kadastro mezunu olan Deverendi, Kadastro Genel Müdürlüğü’nde çeşitli daire başkanlıklarında görev  yaptı. 

Bu haber toplam 2630 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar