SRT Yayın Akışı - 23.07.2019
Son Dakika

SAMİB ‘DEN SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ18 Haziran 2019 - 15:20, Salı

Haberin Fotoğrafları

SAMİB ‘in Ticaret Bakanlığı’ndan aldığı destekle yürütülen URGE Projesi eğitim programı gerçekleştirildi.

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB)’in T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan  “ Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi-URGE “ Tebliği kapsamında aldığı destekle yürütmekte olduğu “ Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Uluslararası Rekabeti Güçlendirme (17.UR-GE.005) Projesi” nin  eğitimleri arasında yer alan  “ Sosyal Medya Yönetimi ” eğitimi projede yer alan 11 firmadan 15 kişinin katılımıyla , Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi.

YOL HARİTASI

Açılışta yer alan SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Günay Güneş Projeye olan desteklerinden dolayı eğitim programına katılan tüm proje firmalarının temsilcilerine katılımlarından dolayı “teşekkürlerini ifade ederek , 36 aylık yol haritası uyarınca kararlaştırılan faaliyetler kapsamında çalışmalarımız sürdürülecektir” dedi.

Eğitim sonunda yapılan “ Eğitim Faaliyeti Değerlendirmesinde” katılımcılar eğitimin kendileri ve temsil ettikleri şirket için çok faydalı olduğunu ifadeyle teşekkürlerini  ilettiler.

Eğitimin sonunda eğitime katılan tüm katılımcılara sertifikaları takdim edildi.  Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 249 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur