YEREL GAZETELERİN 24 MAYIS CUMA MANŞETLERİ24 Mayıs 2019, Cuma

Adapostası Gazetesi

UZUN ÇARŞIDA BAYRAM YOK

Uzun Çarşı esnafı, Ramazan Bayramı'na sayılı günler kalmasına rağmen alışverişin durgun olmasından yakındı. Piyasanın daralmasından dert yanan esnaf, "Ekonomik krizi son dönemde ilklerimize kadar hissediyoruz" dedi.

 

Yenigün Gazetesi

ERENLER SİL BAŞTAN

Erenler’de yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarının ardından yeni bir çalışma için yeni başkanlar kolları sıvadı. Büyükşehir’de yapılan toplantıda ilçedeki roman vatandaşlar için kentsel dönüşüm yapılacağı açıklandı.

 

Bizim Sakarya Gazetesi

GELENEKSEL TIP TEPKİSİ

Akyazı Devlet Hastanesi'nin ihaleye çıktığı 'sülük, hacamat kupası' gibi kalemlere tepki geldi, İl Sağlık Müdürlüğü her şeyin mevzuata uygun olduğunu belirtti.

 

Yeni Sakarya Gazetesi

TEK DÜŞÜNCEMİZ SAKARYA

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ankara Sakaryalılar Vakfı'nın düzenlediği iftar programına katıldı. Yüce, "Bugüne kadar şehrimize değer katan herkese minnettarız. Şimdi hepimizin tek düşüncesi var oda Sakarya'nın geleceğine, hemşerilerimize hizmettir."dedi.

 

Sakaryahalk Gazetesi

TOPÇA KATLI PATLAĞI

Karayolları tarafından yaptırılan ve 31 Mart Yerel Seçimleri'nde sadece 2 gün kala üst kısmı trafiğe açılan Erenler TOPÇA Katlı Kavşağı'nın alt kısmı ne yazık ki tamamlanmadı. Çevre esnafının yanı sıra araç sürücüleri ile yayalara her gün çok zor anlar yaşatan kavşak, kelimenin tam anlamıyla kabus kavşağı oldu.

 

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi

PATLADI GİDİYOR

Döviz kurundaki dalgalanma faizlerin yükselmesi ve en önemlisi konut üretimi yapanlara yönelik duyulan güvensizlik inşaat sektörünü allak bullak etti.

 

Yenihaber Gazetesi

ROMANLARA KENTSEL DÖNÜŞÜM

Erenler heyetiyle AKOM’da bir araya gelen Başkan Yüce, ilçede kentsel dönüşüm çalışmalarına özel önem vereceklerini belirterek, “Roman vatandaşlarımızın ikamet ettiği bölgede taleplere göre kentsel dönüşüme tabi tutacak ve yeni bir yerleşim yeri oluşturacağız’’ dedi.

Bu haber toplam 371 defa okundu.