SRT Yayın Akışı - 23.07.2019
Son Dakika

‘ARTIŞ GÖSTERİYOR’14 Nisan 2019 - 15:42, Pazar

7. Meslek Komitesi Başkanı Emre Şahin Sakarya’ nın sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirterek, “İlimizdeki sanayi tesislerinin mekanik tesisat ve iklimlendirme konusunda ihtiyaçları her geçen gün artış göstermektedir.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu ısıtma, soğutma ve mekanik tesisatçılar grubunun oluşturduğu 7. Meslek Komitesi 2019 yılı planlanan eğitim takvimi kapsamında, üyelere yönelik “VRF İklimlendirme Sistemleri” konulu eğitim semineri düzenledi. SATSO Konferans Salonunda gerçekleşen eğitim, Daikin Türkiye Firması’ndan Okan Yoluak gözetiminde gerçekleştirildi.

YENİ TEKNOLOJİ

Programın açılış konuşmasını yapan 7. Meslek Komitesi Başkanı Emre Şahin şunları dile getirdi:  “ SATSO 7. Meslek Komitesi olarak bilgileri güncellemek ve yeni teknolojilerden haberdar olmak için düzenlediğimiz eğitimler her geçen gün meyvesini veriyor ve vermeye de devam edecektir. Sakarya ilimiz sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İlimizdeki sanayi tesislerinin mekanik tesisat ve iklimlendirme konusunda ihtiyaçları her geçen gün artış göstermektedir. Bu ihtiyacı da meslek grubumuz karşılayacak kapasitededir” dedi. 

Bu haber toplam 256 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur