SRT Yayın Akışı - 22.07.2019
Son Dakika

ACAR: HİZMET SÖZÜ VERDİK10 Nisan 2019 - 14:32, Çarşamba

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, düzenli ve akıcı hizmet için sürekli iletişim ve koordine çalışmaya ihtiyaç olduğunu söyledi. Başkan Acar “Omuz omuza verip beş yıl boyunca hizmet için çalışacağız. Çünkü biz bunun sözünü verdik” dedi.

PAY ÇIKARDIK

Kocaali Muhtarlar Derneği, 31 Mart Yerel Seçimleri ile üçüncü kez göreve gelen Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı ziyaret etti.  Başkan Acar ise geride kalan on yıllık süreçte meydana gelen eksik ve aksaklıkların dikkate alındığını ve bu hizmet döneminde tekrarlanmaması için azami gayret gösterileceğini söyledi. Yerel anlamda akıcı ve düzenli hizmetin sürekli diyalog ve organize çalışmaya bağlı olduğunu belirten  Acar “Daha önceki dönemlerde şahsi kırgınlıklardan doğan kopuklara da şahit olduk. Ancak kişiler geçici hizmet makamları kalıcıdır ve halktan yetki alan makam sahipleri şahsi fikir ve düşüncelerini halka hizmeti engelleyecek hale getirmemeli.

SÖZ VERDİK

Yeni hizmet dönemine, meclisimiz ve yenilenmiş muhtar kadromuzla başladık. Önümüzdeki beş yıl boyunca sürekli irtibat halinde kalıp, büyükşehir belediyesi ve diğer tüm kurumlarımızla iş birliği ve istişare halinde en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olacağız. Tüm imkanlarımızı seferber edip elimizden geldiğince muhtarlarımızın eksik ve ihtiyaçlarını gidereceğiz. Sizlerle omuz omuza verip, gerek sosyal ve kültürel faaliyetler anlamında olsun gerekse yatırım anlamında olsun halka en iyi hizmeti vermenin mücadelesini yapacağız. Ve yapmalıyız da. Çünkü seçilmişler olarak bizler halka bunun sözünü verdik” dedi.

Bu haber toplam 295 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur