SRT Yayın Akışı - 22.07.2019
Son Dakika

YEREL GAZETELERİN 20 MART ÇARŞAMBA MANŞETLERİ20 Mart 2019 - 10:45, Çarşamba

İlimizde faaliyet gösteren yerel gazetelerin 20 Mart 2019 Çarşamba günü manşetleri

Adapostası Gazetesi

"İSPAT ETSİN BIRAKIRIM"

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tank Palet için yaptığı konuşmadı, "Bay Kemal sattılar diyor, satılan birisi varsa sensin. Varsa böyle bir şey ispatla ben her şeyi bırakmaya varım. Ama sen siyasetten çekilmeye var mısın?" dedi.

 

Yenigün Gazetesi

ERDOĞAN COŞKUSU

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünkü mitingde Sakaryalılara , "Seçimden ülkemizin tökezlemesini bekleyenlere fırsat vermeyeceğimiz bir sonuçla çıkmayı hedefliyoruz. Bunun için 31 Mart'ın beka seçimi olduğunu vurguluyoruz" dedi.

 

Bizim Sakarya Gazetesi

ERDOĞAN REKOR İSTEDİ

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Beka Sorunu' söylemini Adapazarı'nda da yineledi ve "seçimden ülkemizin tökezlemesini bekleyenlere fırsat vermeyeceğimiz bir sonuçla çıkmayı hedefliyoruz" dedi.

 

Yeni Sakarya Gazetesi

31 MART BEKA SEÇİMİ

Demokrasi Meydanı'nda halka seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Büyükşehir ve ilçelerimizdeki adaylarımızı sizlere emanet ediyorum. Sakarya'dan bir kez daha rekor haberleri bekliyorum" dedi.

 

Sakaryahalk Gazetesi

TANK PALET'İ DEVRETTİK

Demokrasi Meydanı'nda halka seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "BMC'nin biliyorsunuz yüzde 50-50 Katar'la orada ortaklığımız var, aynı ortaklığı buraya da taşıdık. 25 yıllığına burayı BMC'ye, yani Katar-Türk iş birliği olan BMC'ye devrettik, 25 yıllığına" dedi.

 

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi

"TANK PALET DEVLETE AİT"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya'da düzenlediği mitingde Tank Fabrikası CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Erdoğan, "Bay Kemal sattılar diyor, satılan birisi var sensin. Bu fabrikanın arazisi taşınmazken, ekipları devlete ait olarak kalacak, sadece işletmesi özel sektörde olacak" dedi.

 

Yenihaber Gazetesi

‘SAKARYA’DAN REKOR BEKLİYORUM’

Partisinin Demokrasi Meydanı’nda düzenlediği mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Havaya, suya, toprağa düşen cemreler, İnşallah 31 Mart’ta sandıklara da düşecektir. Sakarya’dan bir kez daha rekor haberleri bekliyorum’’ dedi.

Bu haber toplam 231 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur