YEREL GAZETELERİN 19 MART SALI MANŞETLERİ19 Mart 2019, Salı

Adapostası Gazetesi

KARASU OSB'DEKİ YATIRIMCI ÜRKTÜ!

Karasu OSB'deki birim fiyatlarının karışıklığı ilçede yatırım yapmak isteyen firma sahiplerini ürkütüyor. Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gazioğlu soruna çözüm üretilmesini istedi.

 

Yenigün Gazetesi

ERDOĞAN SAKARYA'DA

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün geleceği ilimizde saat 14.30'da Demokrasi Meydanı'nda halka seslenerek, belediye başkan adaylarına destek isteyecek.

 

Bizim Sakarya Gazetesi

SAKARYA İÇİN 2 KRİTİK UYARI

3. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş, tarım ve hayvancılık için Büyükşehir Yasası'nın uygulanması gerektiğini, ayrıca Sakarya'nın bu kadar sanayiyi kaldıramayacağını söyledi

 

Yeni Sakarya Gazetesi

SAKARYA AYAKTA!

AK Parti İl Başkanı Tever, tüm Sakaryalılar'ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine davet ederek,"Sakarya her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacaktır" dedi.

 

Sakaryahalk Gazetesi

ÜÇÜ BİR ARADA

Geçen Cumartesi günü Ada Treni gara geldi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Akıllı Meydan' projesiyle yenilenen Demokrasi Meydanı bugün hizmete giriyor. Bu iki mutluluğu yaşayan AK Partililer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün saat 14.00'te yapacağı mitingle birlikte üç mutluluğu peş peşe yaşıyorlar.

 

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi

BU AYIP BİZE YETER!

Acil vakalara hızlı bir şekilde ulaşılmasını kolaylaştıran Motosiklet Ambulans Sistemine Sakarya'da son verildi. Uygulamanın Sakarya'daki açılışını yapan Dünya Şampiyonu vekilimiz Kenan Sofuoğlu'ndan konuyla ilgili bir açıklama dahi gelmedi.

 

Yenihaber Gazetesi

NEDEN BEKÇİ YOK?

Cumartesi günü Adapazarı treni, Adapazarı Garına gelmeye başladı. Ancak 4 geçitte bekçi görevlendirmesi yapılmadı. Bir kaza olup da birilerinin canının yanması mı bekleniyor.

Bu haber toplam 195 defa okundu.