SRT Yayın Akışı - 23.05.2019
Son Dakika

ERKEN TEŞHİSİN FARKINDA OLUN!13 Mart 2019 - 14:48, Çarşamba

Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz Akyazılılara seslenerek “ Sağlığınız bizim için çok önemli. Sağlığınızın korunması, erken teşhis ve tedavi için mutlaka aile hekiminize müracaat edin ve aile hekiminizi tanıyın” dedi.

Koruyucu sağlık hizmetleri, teşhis tedavi hizmetleri kapsamında aile hekimliğinin çok önemli olduğunun altını çizen Dr. Gülşah Yılmaz, aile hekimliklerinde gebe ve lohusa rutin muayene ve takibi, bebek ve çocuk rutin muayene ve takibi, aşılama ve bağışıklama hizmetleri, meme, rahim ağzı ve bağırsak kanserlerine yönelik tarama ve takipler, obezite takibi, hipertansiyon ve şeker hastalığı gibi kronik hastalıklarının tarama, takip ve tedavisi, üreme sağlığı hizmetleri, her türlü sağlık sorunu için danışmanlık hizmetleri, yaşa özel muayene. Teşhis ve tedavi ile laboratuvar hizmetlerinin hiçbir ücret ödemeden alınabileceğini açıklamasına ekledi.  Sefa OKUMUŞ

Bu haber toplam 144 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur