SRT Yayın Akışı - 23.05.2019
Son Dakika

HENDEK 112'YE 4X4 AMBULANS11 Mart 2019 - 17:28, Pazartesi

Sağlık Bakanlığı tarafından Sakarya’ya tahsis edilen 4x4 ambulanslardan biri Hendek 112 Acil servisine verildi.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün girişimleri ve İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı, Trafik Bilirkişisi Ahmet Samet Özbek’in katkıları sonucu ilimize tahsis edilen 4x4 ambulanslardan bir tanesi de Hendek 112 Acil servisine tahsis edildi.

PÜSKÜLLÜ SÖZÜNÜ TUTTU

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün 112 Acil servis istasyonu ziyaretinde Acil servis personelleri tarafından kış şartlarına uygun 4x4 ambulans ihtiyaçlarını dile getirmiş, Püsküllü de konunun takipçisi olacağını söylemişti. Başkan Püsküllü sözünü tutarak Sakarya’ya tahsis edilen 4x4 ambulanslardan bir tanesinin Hendek 112 Acil servis istasyonuna verilmesini sağladı.

İŞLERİMİZ KOLAYLAŞACAK

Hendek’te kış şartlarının oldukça ağır yaşandığını dile getiren 112 Acil servis istasyonu görevlileri, “İlçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle hasta almaya giderken büyük zorluklar yaşıyorduk. 4x4 olan bu araç sıkıntılarımızı giderecek ve işlerimizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca ambulansımız obezite hastalarını da alabilecek seviyede. Başta Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü olmak üzere Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Sakarya Acil Sağlık Hizmetleri Uzmanı Doğan Öztürk ve Ahmet Samet Özbek’e desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Kadir KAZIN

Bu haber toplam 244 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur