SRT Yayın Akışı - 18.06.2019
Son Dakika

İTTİFAK SAKARYALILARIN HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI14 Ocak 2019 - 16:22, Pazartesi

Demokrat Parti MKK üyesi Bülent Akça, son günlerde ittifak yapan partilerin belediye başkan adaylarını açıklamaları hizmet bekleyen Sakaryalıların bir kez daha hayal kırıklığına uğratıldığını söyledi.

Akça yaptığı yazılı açıklama da şunları kaydetti; “Siyasi partilerin içerisinde partizanlık yapmadan sadece millete hizmet etmek için siyaset yapan Sakarya’mızın yetiştirdiği birçok değerli siyasetçimiz ne yazık ki yine bu süreçte tasfiye edilmiş oldu ve yine partizan belediye başkan adaylarının tercih edildiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 73’üncü yılını geride bırakan partimiz hiçbir ittifakın içinde yer almadan tek adam sultasına, bir zümrenin baskısına, tek bir fikrin dayatılmasına karşı, milleti millet yapan değerlerle birlikte, milletin egemenliğinin ihdası için tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’mızda da sadece millete hizmet edecek kadrolarla sineyi milletin huzuruna çıkacaktır.

Biz Demokratları diğer partilerden ayrı kılan en büyük özelliğimiz ‘’Yeter söz milletin’’dir ilkesi ile hareket eden harekesi kucaklamasıdır, bu düşünce ile milletimize hizmet etmek isteyen tüm siyasetçilerimize Demokrat Partinin kapıları sonuna kadar açıktır. Son olarak bir kez daha belirtmek isterim ‘’Yeter söz milletin’’ ilkesi doğrultusunda biz Demokratlar “Uhud okçuları gibi ganimet toplamaya inenlere inat,  geçmiş de olduğu gibi bugünde durduğumuz yerde duracağımızı’’belirtirim.”dedi

Bu haber toplam 210 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur