SRT Yayın Akışı - 18.06.2019
Son Dakika

“BİR OYUNCAK BİR TEBESSÜM14 Ocak 2019 - 15:31, Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

Agora Alışveriş Merkezi, çocuklar için hazırladığı ve geleneksel hale getirdiği ‘Bir Oyuncak Bir Tebessüm Kampanyasının" bu yıl üçüncüsünü düzenledi.

Çocukların gelişim süreci boyunca hareketlerine düzen getiren, zihin, beden ve sosyal gelişimine yardımcı olan, hayal gücünü ve yaratıcı yeteneklerini geliştiren oyuncaklar, Agora Alışveriş Merkezi’nde ihtiyaç sahibi çocuklar için toplandı. “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” sloganı 25 Eylül’de başlatılan kampanya ile binlerce oyuncak toplanarak yeni sahiplerine ulaştırıldı. Agora Danışma Bankosu yanına konumlandırılan oyuncak toplama kumbarası dört ay boyunca yoğun ilgi gördü.

OKULLARA GÖNDERİLDİ

 Ziyaretçilerin ve AVM mağaza personellerinin de desteği ile toplanan oyuncaklar; Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi okulların anasınıflarına bağışlandı.  Agora Alışveriş Merkezi, oluşturduğu sosyal sorumluluk projesi ile gelişim çağındaki çocukların dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma duygularının güçlendirilmesini sağlama, çocukların gülümsemesine katkıda bulunmasını hedeflemektedir. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 167 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur