SRT Yayın Akışı - 18.06.2019
Son Dakika

YÜCE’YE SOKAKTAN İYİ HABERLER VAR!17 Aralık 2018 - 10:07, Pazartesi

Sakaryalılar Ekrem Yüce ile ilgili oldukça olumlu görüş beyan etti. “Yüce’nin toplumda karşılığı var” diyen vatandaşlar muhtemel başkana bazı önerilerde de bulundular.

Türkiye genelinde olduğu gibi ilimiz Sakarya’da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız, Seçim sathına girdiğimiz bu günlerde  Editör Muhabirimiz Simgenur Batıhan ve stajyer muhabirlerimiz Esma Nur Yıldırım, Merve Arslan,  AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan  adayı olarak açıklanan  Ekrem Yüce’yi Sakarya halkına sordu: “Ekrem  Yüce’yi nasıl değerlendiriyorsunuz? sorusuna vatandaşlar, “ Yüce’nin   toplumda karşılığı var. Belediyecilik tecrübesi de var. Seçilirse hakkıyla görevini yapacaktır. Eğer yapamazsa bir sonraki seçimde değiştiririz.” şeklinde konuştular.

İYİ BİR İNSAN

Metin Tıknaz : Ekrem Yüce’yi tanıyorum. İyi bir insan. Faydalı olmazsa bir sonraki seçimde değiştiririz. Seçilirse ilk önce mahallelerdeki yolları değiştirmeli ve altyapıları sağlamlaştırmalı. Çevre düzenine önem vermeli.

KİŞİLİĞİNE GÜVENİYORUZ

Ali Remzi Tınaz : Ekrem Yüce benim çok eski dostum. Kişiliğine güveniyoruz. Öncesinde bir belediyelik tecrübesi de olduğu için Büyükşehir  belediye Başkanlığını da seçilirse hakkıyla yapabileceğine inanıyorum.

ARAŞTIRIP KARAR VERCEĞİM

Yüsra Dagül : Belediye Başkan adayını tanımıyorum. Seçimler yaklaştığında araştırıp ona göre oy vereceğim. Ama seçilen aday Sakarya’yı sosyal açıdan aktif hale getirilmeli. Bence Sakarya’ya dışarıdan gelenler gitmeli. Önce bununla ilgili çalışma yapmalı.

HERŞEY GAYET İYİ

Beyza Kaya : Ekrem Yüce’yi tanımıyorum. Oy vereceğim zaman adayların geçmişini vs. araştırıp ona göre oyumu vereceğim. Ama kim seçilirse bence Sakarya’da her şey yerli yerinde. Bir şey değiştirmeye gerek yok. Sadece daha konserli, eğlenceli hale getirilebilir.

SAKARYA’YA KATKI SAĞLAYACAK

Ahmet Köse : Ekrem Yüce’yi çok iyi tanıyorum. İyi biri insandır, çalışkandır. İyi olmasaydı reisimiz onu seçmezdi. Ne gibi değişiklikler yapar bilemiyorum ama seçilirse Sakarya’ya çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.

UYGUN BİR ADAY

Hasan Dişli : Adayı tanıyorum. Ak parti Sakarya’ya uygun, yakışır bir aday çıkardı. Geçmişte tecrübeli bir siyasetçi. Sakarya’nın neye ihtiyacı olduğunu bilen biri bunun içinde gençlere yönelik sosyal projeler yapacağına inanıyorum.

TOPLUMDA KARŞILIĞI VAR

Süleyman Sağlam : Ekrem Yüce yılların siyasetinde yetişmiş bir şahıs. Ekrem bey toplumda karşılığı olan, gençliğe önem veren, kavgayı sevmeyen, huzur seven bir aday. Sakarya’ya kat kat yakışacak bir adaydır.

EKREM YÜCE’Yİ TANIYORUM

Münib Dinçer : Aday Ekrem Yüceyi tanıyorum. Kendisi iyi bir insan. Bence Sakarya’ya katkısı olabilir. Sakarya’nın en büyük sorunu altyapı. Bunun çözülmesi gerekiyor, başka bir şey yok. Bununla ilgili çalışma yaparsa iyi olur.Sakarya’nın baştan aşağıya değişmesini istiyoruz ve Ekrem Yüce’ de o kapasite var her şeyi yapacağından eminiz.

HAYIRLISI OLSUN

Harun Kılıç : Ben tanımıyorum. Ama Ak Parti bu ismi vermişse bir bildiği vardır. Hayırlısı olur inşallah. Gelecek olan başkanda  dürüst olmalı ve iş yapmalı başka bir şey istemeyiz. Sakarya’nın çok eksiği var bu eksikleri en doğru şekilde gidere bilecek bir başkana ihtiyacımız var.

BİZ ONU İSTİYORUZ

İrfan Yılmaz : Erem Yüce çok dürüst, doğru bu iş için tam adamı. Biz yıllardır onu istiyorduk onu tanıyoruz ve yaptığı çalışmaları biliyoruz.  Sakarya’yı değiştire bileceğine güzelleştire bileceğini inanıyorum projelerini dinledim dört dörtlük eğer onları yaparsa zaten kimse elinden başkanlığı alamaz.

İŞ YAPACAK BİRİ OLMALI

Nurettin Kılıç :  Sakarya için en hayırlısı olan birisi gelmeli. İş yapacak biri olmalı binalar çarpık düzensiz, çarpık kentleşmeyi çözecek Uzun Çarşıyı tamamlayacak, dört yol  ağzını yapacak Sakarya halkını bizzat dinleyecek halkla iç içe olacak biri olmasını isteriz.

NAMINI DUYUYORUZ

Mehmet Tekin : Yıllardan beri çalışıyor Ekrem Yüce namını duyuyoruz. Ekrem Yüce bildiğimiz duyduğumuz Adapazarı’n yabancısı olmayan dışarıda hizmetlerini duyduğumuz birisi. İnşallah gelir başarılı olur. Sapanca Gölü’nü Sakarya’nın doğal güzelliklerini geliştirmek adına çalışmalarda yaparsa seviniriz.

SAKARYA İÇİN İYİ OLMALI

Salih TUNÇARSLAN : kişi olarak tanımıyorum. Ama Ak partiliyim. Sakarya belediye başkanı olursa Sakarya adına en yararlı hayırlı olan şeyleri yapmalı iyi olan şey bellidir kötü olan şeyde olar daha iyi bilirler neleri iyi yapacaklarını bizlerde herkese iyi olacak şeyleri yapmalarını isteriz.

İNŞALLAH KAZANIR

Mustafa Bayram : Hayırlısı olsun. İnşallah kazanır. Sakarya’nın çok eksiklikleri var yapılması gereken çok çok şey var Sakarya ve Sakarya halkı için en hayırlı isler yapmasını isteriz şahsen bir isteğimiz yok Sakarya için en hayırlısı olsun yeter.

OYUMUZ ONA

Zekeriya Duman : Tanıyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz. Oyumuz ona .Sakarya’nın baştan aşağıya değişmesini istiyoruz ve Ekrem Yüce’ de o kapasite var her şeyi yapacağından eminiz. Söylediği projeler gayet güzel ve Sakarya için güzel çalışmalar yapacağını düşünüyoruz.

Bu haber toplam 918 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur