SRT Yayın Akışı - 23.05.2019
Son Dakika

‘YER SEÇİMİ ÇOK YANLIŞ’21 Eylül 2018 - 10:32, Cuma

Kırkpınar Doğa Sporları ve Çevre Kulübü Derneği Başkanı Hüsamettin Koçlu, teleferik istasyonu için başka yerler de var. Bu park çocuklarımızın nefes aldığı yer, kimseye vermeyiz” dedi.

OLDU BİTTİ

 Koçlu, Kırkpınar’daki teleferik kalkış istasyonunun kurulacağı yer seçiminin çok yanlış tespit edildiğine dikkat çekti. Kırpınar’da istasyon için alternatif başka yerlerde var. Bir dayatmayla, oldu-bitti ile karşı karşıya bırakıldık.” dedi.

TAHSİSİ YOK

 Koçlu; “Başkan Yılmazer’in yangından mal kaçırır alelacele kararlar aldığına dikkat çekti. “Söz konusu yeşil alanın belediyeye tahsisi dahi yok” diyen Koçlu “Tahsis yazısı Milli Emlak’a 6 Eylül 2018’de yazılmış. Yazıya cevap gelmeden sondaj çalışmaları başlatıldı. Bu ne aceledir?” dedi.

KİMSEYE VERMEYİZ

Koçlu, “9 dönümlük yeşil alanın ve parkın sahipleri Kırkpınarlılardır. Burası çocuklarımızın nefes aldığı yer, kimseye vermeyiz” dedi.,

Bu haber toplam 719 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur