SRT Yayın Akışı - 19.04.2019
Son Dakika

TÜGVA SAKARYA'DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ5 Eylül 2018 - 17:12, Çarşamba

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilciliği'ne Akif Adnan Dizer atandı. Dizer, “TÜGVA Sakarya Temsilciliği olarak çalışmalarımıza daha azimle ve şevkle devam edeceğiz” dedi.

YENİ TEMSİLCİ DİZER

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilciliği görevini sürdürmekte olan Muhammet Fatih Yahşi'nin, yurtdışında başlayan eğitini sebebi ile bu görevden ayrılmasının ardından yerine atama yapıldı. Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak misyonuyla milyonlarca gence hizmet sunan yeni nesil gençlik vakfı olan TÜGVA’nın Sakarya İl Temsilciliği görevine hâli hazırda Teşkilat Koordinatörü olan Akif Adnan Dizer getirildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, Dizer'in atamasını gerçekleştirirken, görevi devreden Sakarya İl Temsilcisi Muhammet Fatih Yahşi'ye başarılı hizmetleri için teşekkür ederek yeni temsilci Dizer'e hizmet döneminin faydalı olacağına dair inancını paylaştı.

HİZMETE DEVAM

Genel Başkan İsmail Emanet'e teşekkür eden Dizer, "Sayın Genel Başkanımıza bu vazifeyi şahsımıza tevdi etmelerinden ötürü teşekkür ediyorum. TÜGVA, Türkiye’nin gelecek projeksiyonunda çok kritik bir görev üstlenerek, gençlere özgüven aşılamak, onların ruhsal ve fiziksel ihtiyaçlarına cevap verebilmek, yerli ve milli bir tavır kazanmalarını sağlamak gibi ciddi sorumluluklarla hareket etmekte. Bu mefkureye bugünden itibaren Sakarya İl Temsilcisi olarak hizmet edeceğim. Kendilerine yol arkadaşlığı yapma saadetini yaşadığım Başkanım Muhammet Fatih Yahşi’den bayrağı devralıyorum. Bu sebeple ayrıca mutluyum. Sakarya gençliği namına eşi benzeri olmayan bir özveriyle çalıştı, binlerce gence hizmet götürülmesini sağladı. Kendilerine şükranlarımızı arz ediyoruz. Rabbim bize itimat edenlerin yüzlerini ağartacak işler yapmayı nasip etsin. TÜGVA Sakarya Temsilciliği olarak çalışmalarımıza daha azimle ve şevkle devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 

Bu haber toplam 435 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur