SRT Yayın Akışı - 22.07.2019
Son Dakika

SEDAŞ İŞ PAYDAŞLARINA EĞİTİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR10 Ağustos 2018 - 15:34, Cuma

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) İcra Başkanı Bekir Sami Güven, “Yatırım planlarımızın, yapım ve işletme-bakım faaliyetlerimizin olası etkileri ve bu anlamda iş paydaşlarımızın aldığı önlemler için gerekli takipleri yapıyor, iş paydaşlarımıza SEDAŞ o

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven açıklamasında; “Elektrik dağıtım hizmetlerinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine odaklanan SEDAŞ'ın, başarılı kurumsal eğitimleri, iş paydaşları için de devam ediyor. Yatırımlarımız ve işletme-bakım çalışmalarımızı sürdürürken, hizmet kalitesi için iş paydaşlarımız,  entegre yönetim sistemlerimize ve politikalarımıza uyumlu saha çalışmaları yapmak durumundalar. Hizmet verdikleri alanlarda iş güvenliği uygulamaları en çok önemsediğimiz konuların başında geliyor. Bu anlamda kaliteli hizmet için işbirliği yapıyor ve denetimlerimizi de sürdürüyoruz.”dedi. 

“ETİKETLE, KİLİTLE, EMNİYETE AL, DENE” EĞİTİMİ

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (SEDAŞ) kendi personeli haricinde, SEDAŞ İş Sağlığı ve Güvenliği sorumlusu Tülin Ceylan tarafından Kocaeli’ndeki yüklenici firma çalışanlarına da “Etiketle, Kilitle, Emniyete Al, Dene” Sistemi ve İş Sağlığı Güvenliğinin önemi konulu eğitimler verildi. Eğitimde, güvenli çalışma ortamının oluşturulması, alınacak önlemler, planlama, risk değerlendirmesi, yürütülecek kontroller ve mevzuat gereklilerini içeren bilgiler verilirken, tehlikeli enerjinin kontrolünün sağlanması amacıyla oluşturulan “Etiketle, Kilitle, Emniyete Al, Dene” talimatı hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Eğitime yüklenici firma çalışanlarının yanı sıra, SEDAŞ Şebeke Yapım ve Şebeke Operasyon Müdürlüğüne bağlı yöneticilerde katıldı. 

BAŞKANDAN İSG KÜLTÜRÜ İÇİN TEŞEKKÜR

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, diğer tedarikçiler ve tüm iş paydaşları ile bilgi paylaşımını hızlandıracak olan bu tür eğitimlerin verilmeye devam edileceğini, eğitimlerle (İSG) iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaygınlaştırıldığını ve eğitime katılan iş paydaşlarına ayrıca bu süreçleri destekleyen tüm SEDAŞ yöneticilerine katkılarından dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

Bu haber toplam 276 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur