SRT Yayın Akışı - 25.03.2019
Son Dakika

TÜMSİAD ''İŞ DÜNYASINDA UMUTLU BEKLEYİŞ''8 Temmuz 2018 - 11:18, Pazar

Haberin Fotoğrafları

TÜMSİAD üyelerini ziyaret eden Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi, ‘’iş dünyası olarak hükümetin kurulması ile birlikte ekonomik anlamda bir ferahlamanın olacağına inanıyoruz.’’ Dedi.

Tüm Sanayici ve işadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi üye ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Ceylan Medikal Gültekin Ceylan, Cresta Pasta Cafe Ömer Durmuş, Efe Ada İzalasyon Köksal Başkan, Sinal Hırdavat Veysel Arslan ve Kahya Rejenere Çetin Kahya’yı işyerlerinde ziyaret eden Başkan Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcıları Ali Çilingir, Yusuf Çokal, Yönetim Kurulu Üyeleri Şakir Ahmet Terzioğlu, Nusret Sarı ve Genel Sekreter Ferhat Ateş sorunları dinleyerek ortak çözümler bulmaya çalışıyor.

Şube çalışmalarının da görüşüldüğü ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Ölmez, “Her üyemiz bizim için ayrı ayrı kıymetlidir. Yaptığımız ziyaretlerde üyeler arasındaki ticaretin geliştirilmesi hem de üyelerimizin kendi sektörlerinde muhatap oldukları kamu kurumlarıyla karşılaştığı sıkıntıları değerlendiriyor, ortak çözümler bulmaya çalışıyoruz. Son gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde de gördük ki; üyelerimiz ekonomik sıkıntılardan kurtulmak için çıkış kapıları arıyor. Özellikle hükümetin kurulması ile birlikte ekonomik anlamda  bir ferahlamanın olacağına inanıyorlar. Dedi.

Bu haber toplam 645 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar