SRT Yayın Akışı - 25.03.2019
Son Dakika

TÜMSİAD EKONOMİYE ODAKLANACAK.29 Haziran 2018 - 11:41, Cuma

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yönetim kurulu toplantısında 24 Haziran seçim sonuçları değerlendirildi.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez; bir seçim dönemini hayırlısıyla geride bıraktık, artık yeni dönemde üyelerimiz ile birlikte daha fazla ekonomi odaklı çalışarak yeni yatırımlara ve yeni istihdam alanlarının oluşturulmasına katkıda bulunacağız. Dedi.

24 Haziran seçimlerine vurgu yapan TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Halkın tamamına yakınının Mecliste temsil edilecek olmasının da ayrıca sevindirici olduğuna dikkat çekti. Ölmez "Yeni yönetim sistemi, ülkemizde istikrar ve güvenin daha da güçlenmesi açısından büyük bir fırsattır. Türkiye'nin son yıllarda elde ettiği tüm kazanımların temelinde güven ve istikrar yatıyor. TÜMSİAD ve iş dünyası olarak önümüzdeki yeni dönemde bu güven ve istikrarla yeni bir sıçrama gerçekleştirmek mümkündür. Ülkemizde son 3 yılda 4 farklı seçim süreci yaşadık. Artık ekonomiye, reformlara odaklanarak geleceğin büyük Türkiye'sini inşa zamanıdır." Dedi. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 628 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar