SRT Yayın Akışı - 21.01.2019
Son Dakika

SUÇ MAKİNESİ SİLAHINA BAKIM YAPARKEN YAKALANDI25 Mayıs 2018 - 10:06, Cuma

Haberin Fotoğrafları

eçtiğimiz yıl Temmuz ayında arazi anlaşmazlığı nedeniyle amca çocuklarıyla kavga eden ve 8 kişiyi yaralayan ardından açık cezaevinden izinli olarak çıktığında husumetlisini vuran zanlı yakalandı

Temmuz 2017 tarihinde Karasu ilçesinde aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan amca çocukları ile silahlı kavga olayına karışıp sekiz kişiyi yaralayarak firar eden ve o tarihten bu yana yakalanamayan R.Ç.isimli şahıs bu olayın husumetlisi olduğu amca çocukları ile 15 Nisan 2018 günü bir kişinin ölümüyle sonuçlanan Kasten Öldürme olayına karışarak olaydan sonra yine firar etmiştir.

SUÇ DOSYASI KABARIK

6136 Sayılı Kanuna Muhalefet , Yasadışı Ekim, Suç İslemek amacıyla Örgüt Kurmak ve Yağma suçlarından 8 adet sabıkası bulunan şüpheli halen Kasten Öldürme, Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Yaralama ve Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma ve Sağlama gibi altı suçtan aranıyordu.

ORMANDA YAKALANDI

Sakarya Jandarmasının yaptığı başarılı bir operasyon sonucu R.Ç. isimli şüpheli başka bir suç isleyemeden saklanmış olduğu ormanlık alan içerisindeki kulübede suç aleti tabancasını temizlerken yakalanarak gözaltına alındı. Sakarya Jandarmasının dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de suç ve suçlularla mücadele edeceği belirtilldi.

Bu haber toplam 353 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar