SRT Yayın Akışı - 21.01.2019
Son Dakika

SAKARYA 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE HAZIR22 Mayıs 2018 - 12:19, Salı

Haberin Fotoğrafları

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayları il başkanlığı'nda düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi.Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu , milletvekili adaylarının Sakarya’ya hayırlı olmasını temenninde bulundu.

HEDEFİMİZ YÜZDE 70’İN ÜZERİNDE

Adayların ve seçimlerin hayırlı olmasını temenni ederek konuşmalarına başlayan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Tüm teşkilatımızla birlikte seçimlerden başarıyla ayrılmak için en iyi şekilde mücadele edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde hiçbir yoruma ihtiyaç bırakmayacak şekilde büyük bir başarı ile çıkacağız. 2002 yılından beri AK Parti girdiği her seçimden başarı ile çıkmıştır. Nasıl ki bundan önceki seçimlerde açık ara önde çıktıysak bu seçimde de büyük bir başarı ile çıkacağız. Hedefimizi yüzde 70’in üzerine koyuyoruz. Sandıktan ne çıkarsa başımızın üstünde yeri var. İnanıyorum ki 24 Haziran seçimlerinde Sakaryalı hemşerilerimizin bundan önce olduğu gibi partimizin yanında olmaya devam edecektir. Biz bu seçimde yeni bir yolun başlangıcında olduğumuzu söylüyoruz. Bütün teşkilatlarımızla seçime hazırız” dedi.

SEÇİMLERE HAZIRIZ

AK Parti Milletvekili adaylarına hayırlı olsun dileklerini ileterek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, “Hem teşkilat hem de yerel yönetimler olarak seçimlere hazırız. 24 Haziran seçimlerinin önemini biliyoruz. AK Parti’nin Sakarya’daki oy oranını daha da yükselteceğiz. Sakarya’dan yüksek bir oy oranı elde etmek, partimizden daha fazla Milletvekili çıkarmak için gayret edeceğiz” dedi.

SAKARYA GELECEKTE ÇOK FARKLI OLACAK

AK Parti Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, “20 yıl boyunca dünyanın her yerinde yarışlara katıldık. Dünyanın her yerini gezdik ama Sakarya’dan hiç vazgeçmedim. Yine Sakarya’dan ayrılmayacağım. Cumhurbaşkanımız tarafından böyle bir görev verildiği için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Siyasi konuda desteğe ihtiyacım olacak. İnşallah büyüklerimin desteğiyle güzel şeyler yapacağıma inanıyorum” derken; AK Parti Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, “Bugün Sakarya’mızda tarihin en güzel günlerinden birini yaşıyoruz. Adaylarımıza ve aday adaylarımıza yapmış olduğu büyük gayretlerden dolayı teşekkürlerimi arz ediyorum. İnşallah Sakarya’da çok farklı bir gelecek olacak. İnşallah bu seçimler Sakarya’daki ve dünyadaki tüm mazlumların beklentilerine cevap verilecektir” dedi. AK Parti Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, “Bu dava ve hareketin lideri dünyadaki tüm mazlumların umudu. Daha fazla alacağımız bir oy için çalışamaya devam edeceğiz” dedi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

AK Parti Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, “Sakarya’da 7-0’a talibiz. Durmak yok hızlıca yola devam” derken; AK Parti Milletvekili ve 27. dönem Adayı Recep Uncuoğlu, “Türkiye’miz için çok önemli bir seçim olan 24 Haziran seçimlerinde inşallah hep birlikte sahada çalışacağız. Her seçime 7-0 için hazırlandık. Bunu yapacak azim, irade ve kararlılık teşkilatlarımızın her kademesinde hamdolsun mevcut. 365 gün seçim var gibi çalışan AK Parti teşkilatları bu farkını ortaya koymuştur. Millet ve hizmet için siyaset yapan irade AK Parti’dir. İnşallah hizmet çıtamız daha yukarı çıkacak” dedi.

TARİHİ BİR GÜN YAŞIYORUZ

AK Parti Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, “Bugün Sakarya’mızda tarihin en güzel günlerinden birini yaşıyoruz. İnşallah Sakarya’da çok farklı bir gelecek olacak. İnşallah bu seçimler Sakarya’daki ve dünyadaki tüm mazlumların beklentilerine cevap verilecektir” dedi.

Yüce, "Bugün Sakarya’mızda tarihin en güzel günlerinden birini yaşıyoruz. Mevlam adaylarımıza ve aday adaylarımıza yapmış oldukları büyük gayretten dolayı teşekkürlerimi arz ediyor Cenabı Mevlam kendilerinden razı olmasını temenni ediyorum. Bu kutsi görevde bu güzel görevde, bu ulvi görevde bizi başta Cumhurbaşkanımızın tevdi etmesi, görev vermesi, teşkilatlarımızın bu konuda teveccüh göstermesinden dolayı her birine şükranlarımı arz ediyorum. İnşallah Sakarya'da çok farklı bir gelecek olacak. Sakarya'daki bütün mazlumların beklentilerine cevap verilecektir. Sadece Sakarya'nın değil hem ülkemizin hem de bütün dünyadaki mazlumların beklentilerine cevap verileceğini ümit ediyorum" dedi.

BULUNDUĞUM YERDEN MEMNUN DEĞİLİM

AK Parti Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, “Bu dava ve hareketin lideri dünyadaki tüm mazlumların umudu. Daha fazla alacağımız bir oy için çalışamaya devam edeceğiz” dedi.

Fiskobirlik Genel Başkanı ve milletvekili adayı Lütfi Bayraktar, "Kişisel olarak bulunduğum yerden memnun değilim. Ama bu memnunsuzluğum şöyle algılanmamalı, sosyal medyada çok konuşulduğu için söylüyorum.   İnsanın kişisel beklentisi olabilir ama bu dava bu hareket, dünyadaki tüm mazlumların umudu pozisyonunda. Gönlümüzde biraz kırıklık olsa bile şundan emin ol yedi sıfır olmadı 6 olmadı neyse artık bir oy daha fazla alınabilecekse elinden geleni yapacak bir kardeşiniz olarak söz verebilirim" dedi.

7-0 İÇİN HAZIRLANDIK

AK Parti Milletvekili ve 27. dönem Adayı Recep Uncuoğlu, “Türkiye’miz için çok önemli bir seçim olan 24 Haziran seçimlerinde inşallah hep birlikte sahada çalışacağız. Her seçime 7-0 için hazırlandık.

Mevcut Milletvekili ve 27.dönem milletvekili adayı Recep Uncuoğlu, "Her seçime yedi sıfır için hazırlandık. Tabiki hemşerilerimizin tercihi başımızın üzerinde oldu. Bir çok olmaz denenler oldu. Sakarya'mız için her türlü imkan seferber edildi. Sakarya'ya hizmet eden değerli milletvekillerimize teşekkürlerimi şükranlarımı arz ediyorum. İnşallah bu bayrak daha yukarı çıkacak bu hizmet çıtası daha yukarı çıkacak. Burada Sakarya'nın her bir köşesine, her bir kesimine, her mezhepten meşrepten insanına hitap edebilecek derdini anlayacak bu şehrin sokaklarının tozunu yutmuş kıymetli bir ekiple Allah'ın izniyle yola devam edeceğiz. Bunu yapacak azim, irade ve kararlılık teşkilatlarımızın her kademesinde hamdolsun mevcut. 365 gün seçim var gibi çalışan AK Parti teşkilatları bu farkını ortaya koymuştur. Millet ve hizmet için siyaset yapan irade AK Parti’dir. İnşallah hizmet çıtamız daha yukarı çıkacak” dedi.

Toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ekrem Yüce ve Lütfi Bayraktar hazır bulundu. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 340 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar