SRT Yayın Akışı - 19.03.2019
Son Dakika

SAKARYA'NIN SESİ OLACAK 7 İSİM18 Mayıs 2018 - 15:41, Cuma

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, "Adaylarımız, Sakarya'nın ve Sakaryalıların Ankara'daki sesi olacak, talep ve sorunları çözüm odaklı bir şekilde Ankara'ya taşıyacak yeterliliğe sahip liyakatli isimlerdir" dedi

Milletvekili aday listesi belli olan MHP'de; İl Başkanı Akar, öncelikle yeniden aday olmayan mevcut Sakarya Milletvekili Zihni Açba ile listede yer almayan aday adaylarına teşekkür etti.

Akar, "Yeni bir siyasi döneme geçilecek olan bu safhada, aday adayı olarak Milliyetçi Hareket Partisi'nin gücüne güç katmaya dair gösterdikleri iradeye teşekkür ediyoruz. Yine bu bağlamda

geçmiş dönem milletvekilimiz, dava büyüğümüz Zihni Açba beyefendiye de göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşkilatım ve Sakaryalılar adına teşekkür ederken, bu seçim sürecinde de eski-yeni ayrımı yapmaksızın, listede olan-olmayan tüm dava arkadaşlarımız ile birlikte sahada olacağımızı gönül rahatlığıyla ifade edebilirim" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin TBMM'de hak ettiği temsil kabiliyetine ulaşması için gerekli özen ve gayreti göstereceklerini kaydeden Akar şöyle devam etti:

Başta eski il başkanımız Levent bey olmak üzere tüm adaylarımızın dava şuuru ile hareket ederek Milliyetçi Hareket Partisi'nin siyaset anlayışını ve yönetim arzusunu vatandaşlarımıza layıkıyla anlatacaklarını ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türk siyasetinde hak ettiği yere gelmesi için vatandaşlarımızdan gerekli desteği alacaklarına inanıyorum.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Bir birinden değerli 15 aday adayımız içerisinden, Genel Merkezimiz tarafından belirlenen adaylarımız; Sakarya'nın ve Sakaryalıların Ankara'daki sesi olacak, talep ve sorunları çözüm odaklı bir şekilde Ankara'ya taşıyacak yeterliliğe sahip liyakatli isimlerdir. Bugün itibariyle adaylarımız ile birlikte daha önce planladığımız takvim çerçevesinde, çalışmalara başlamış bulunmaktayız.

TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ

Milliyetçi Hareket Partisi'nin misyonunu ve özellikle son 2 yıllık dönem zarfında göstermiş olduğu siyasi tavrı ve bu tavrın Türkiye'nin geleceği ve Türk milletinin selameti için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlatma fırsatı bulacağız. Bu saate kadar, aday adaylarımızın sergilediği çalışmalar esnasında vatandaşlarımızın gösterdiği teveccüh, bu saatten sonra adaylarımızın yapacağı çalışmalarla da olumlu yönde kendisini hissettirecektir.

6 İSİM İLK KEZ LİSTEDE

Dikkat edileceği üzere, Genel Merkezimiz tarafından oluşturulan aday listemiz, neredeyse tamamen ilk kez aday olan isimlerden olmuştur. Bir tek, 7. sıra adayımız Melihşah beyin önceki dönemlerde de aday olarak hizmeti geçmiştir. Adaylarımız ve seçilecek olan milletvekillerimiz, yeni bir siyasi hayatın başlayacağı ve Türk Cumhuriyeti Devleti'nin yeniden yapılandırılacağı önümüzdeki dönemde Milliyetçi Türkiye'nin inşasına katkı sağlayacaktır.

"HAK DEĞİL VAZİFEDİR"

Halis niyetlerle çıktığımız bu yolda, bulunduğumuz makamları kendimize hak değil, vazife olarak gören ve vazifeyi yerine getirme noktasında, hakça gösterilecek çabalarda milletimizin gönlünde kalmayı, hayır dualarını kazanmayı yüce Allah'tan bizlere nasip etmesini niyaz ediyorum.

Gayret bizden, destek milletimizden, takdir yüce Allah'tan.

MHP'NİN SAKARYA ADAYLARI

1.Muhammed Levent BÜLBÜL (Avukat)

2. Mehmet Emin KABA (İnşaat Mühendisi)

3.Hasan BALABAN (Tıp Doktoru)

4.Ali Doğan EROĞLU (İşadamı)

5.Tolgahan ÖKSÜZ (Avukat)

6.Şerafettin KAYA (Mali Müşavir)

7.Melihşah BUDAK (Sigortacı)

Bu haber toplam 318 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar