SRT Yayın Akışı - 19.03.2019
Son Dakika

TARİHİ BİLİNCİ TAZELEME GÜNÜDÜR18 Mayıs 2018 - 14:59, Cuma

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) il Başkanı Azize Çeroğlu, 19 Mayıs dolayısıyla mesaj yayımladı. Çeroğlu, “Bayramlar milli değerleri ayakta tutma ve her kesimden vatandaşın, ortak değerler etrafında kenetlenerek tarihi bilinci tazeleme günleridir. “dedi.

Çeroğlu,” Ulu Önder, Türk gençliğine güvencini her fırsatta dile getirmiş ve kurduğu bağımsız Türkiye Cumhuriyeti`ni Türk gençliğine emanet etmiştir. Gençlik, bir milletin geleceğidir. 19 Mayıs etkinliklerimizi yasaklayan valiler, devletin valileri değil iktidarın, gücün valisi olmayı seçmiş valilerdir. Özellikle her bayram öncesi önemli siyasi isimlerin hastalanması, nazlanması,”Güvenlik” bahanesiyle yayınlanan valilik yasağı “bizleri” anma etkinliklerinden geri durduramaz. Biz Cumhuriyet kadınları var olduğumuz sürece; Bugünde yarında; İlki Cumhuriyet, ikincisi de CHP diyerek bize emanet edilen çatı altında Atatürkçü düşünce ve onun felsefesini benimsemiş aydın kadınlarımızla ; mücadelemize devam edeceğiz.” Diye konuştu. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 290 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar