SRT Yayın Akışı - 19.03.2019
Son Dakika

İKTİDARA YÜRÜYÜŞ’ EĞİTİMİ ALDILAR16 Nisan 2018 - 13:52, Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, il icra kurulu üyeleri ile birlikte, ilçe başkanlarının da katılımı ile ‘İktidara Yürüyüş’ eğitimi aldılar.

Parti içi eğitimlere önem veren Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Örgütü hafta sonu eğitimdeydi. CHP’nin Parti Okulu Eğitimcileri tarafından il icra kurulu ve ilçe başkanlarına ‘İktidar Yürüyüş’ eğitim verildi.Parti Meclisi Üyesi Gülüzar Emecan, İstanbul Bölge Eğitim Koordinatörü Derya Şentürk, Parti Okulu Eğiticisi Çağlar Akay tarafından 6 saatlik verilen eğitimin oldukça verimli geçtiğini söyleyen İl Başkanı Erdoğan Isır, “Yaptığımız çalışmaların yanında, eğitime de yönetim olarak çok önem veriyoruz. Bugün misafirimiz olan Parti Meclisi Üyemiz Gülizar Emecan ve Koordinatörlerimiz Derya Şentürk, Çağlar Akay’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.Eğitmenlerimizin bizlere verdiği katkılar hepimizin için çok önemli diyen Isır, eğitimlerin daha sıklıkla devam edeceğini söyledi. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 191 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar