VADİ ET DÜNYASI AÇILDI16 Nisan 2018, Pazartesi

Açılışa Saadet Partisi  İl Başkanı Eyüp Yıldırım,  Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve çok sayıda siyasetçi ve davetli katıldı. 1996 yılından bu yana önce İstanbul’da faaliyet gösteren ve 2006 yılından bu yana da Sakarya’da et e süt üretimi yapan Vadi Et Dünyası 30 dönümlük alanda  hizmeti  vermeye başladı.

 MARKA OLMAK

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan açılışta hedeflerini açıklayan  işletme sahibi Mehmet Düdükçü,  İşletmemiz 1996 yılında İstanbul’da bir aile yeri olarak kurulmuştu. İşletmemizde tamamen kendi çiftliğimizde ürettiğimiz et ve süt ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. 250 servis kapasiteli olan işletmemizin vizyonu bir numaralı marka olmaktır” dedi.

KALİTELİ HİZMET

Düdükçü, “İşletmemizin açılışına katılan tüm misafirlerimize ve Sakaryalı hemşerilerimize sonsuz şükran ve teşekkür ederiz. Amacımız değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir. Kendi çiftliğimizde tamamen yüzde 100 yerli et ve süt ürünlerini değerli müşterilerimiz için üretilmektedir. Çocuklar için 3 oyun parkımız, hayvanat bahçemiz, botanik bahçemiz bulunmaktadır” şeklinde konuştu. Açılışta katılan misafirlere köfte, sucuk, pilav ve tatlı ikramında bulunuldu. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 764 defa okundu.

Resim Galerisi