SRT Yayın Akışı - 20.03.2019
Son Dakika

ASKF SAKARYA ÜNİVERSİTESİ'NDE12 Nisan 2018 - 14:29, Perşembe

Haberin Fotoğrafları

ASKF başkanı Yaşar Zımba ile yönetim kurulu üyeleri Recep Odabaş, Necmettin Koçak ve Uğur Kobaş, SAÜ Spor Bilimler Fakültesine ziyaret etti.

Spor bilimleri fakültesinde Okutman Adem Erbay, Esra Atış ile görüşen ASKF heyeti daha sonra öğrenci futbol liginin yapıldığı sahaya gitti.

Fakülte müdürü Profesör doktor Süleyman Can Kurmaz, SKS şube müdürü Recep Eren ile görüşen ASKF heyeti sahada futbol takımlarına başarılar diledi. ASKF Heyetine hendek ilçesi Karate antrenörü Nurkan Kayacık’da eşlik etti.

ASKF başkanı Yaşar Zımba “uzun zamandır Adem Erbay hocam ve fakülteyi ziyaret etmek istiyordum. Adem hocam ile yılların hukuku var aramızda onunla görüşme olanağı buldum.

Üniversite bünyesinde yapılan Personel ve öğrenci Futbol ligine ve spor adına Üniversite de yapılan sportif faaliyetlere hayran oldum. Sakarya Üniversinde Spor adına çok başarılı kurumsal çalışmalar yapılıyor emeği geçenleri kutlarım. Dedi.

Bu haber toplam 379 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar