SRT Yayın Akışı - 21.03.2019
Son Dakika

SON BAŞVURU TARİHİ 04 NİSAN 201827 Mart 2018 - 11:16, Salı

Haberin Fotoğrafları

SEDAŞ’ın, bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan ve üniversite öğrencilerine proje üretmeyi teşvik etmeyi hedefleyen, Ödüllü Proje Fikri Yarışması’nın başvuru süresi 04 Nisan2018 Çarşamba gecesi saat 24:00’te sona erecek.

PROJENİ PAYLAŞ! ÖDÜL KAZAN!

SEDAŞ’ın duyurduğu proje fikri yarışmasında 15 proje fikrine ödül verilecek. Yenilikçi bir proje için yazılı anlatım dosyası üniversite öğrencileri tarafından www.sedas.com web adresine yükleniyor.  Aynı adreste SEDAŞ yarışma başvuru formunu ve başvuru rehberini de yayımlıyor. Değerlendirmenin objektif olması için tüm projeler bir rumuz ile kaydediliyor. SEDAŞ Üniversitelileri afişlerle bilgilendirirken sosyal medya hesabında da duyurduğu yarışma için okullarda kampanyalarda düzenledi. Kocaeli Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü öğretim görevlilerinden Doç.Dr. Bora Alboyacı ile SEDAŞ İdari İşler Kocaeli Bölge Sorumlusu Yener Tekin öğrencilere az bir zaman kaldığını üniversite de yeniden hatırlattılar. SEDAŞ bu organizasyona destek veren tüm akademisyenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

KATILMAK VE YARIŞMAK ÇOK KOLAY 

SEDAŞ’ın bölgesindeki Sakarya, Düzce ve Kocaeli, Gebze Teknik ve Abant İzzet Baysal üniversiteleri ile  birlikte koordine ettiği ve sosyal sorumluluk kapsamında düzenlediği Proje Fikri Yarışması’nın başvuru süresi, 04 Nisan Çarşamba gününe kadar uzatıldı. Üniversite yönetimlerinin sınav dönemleri nedeniyle başvuru tarihi uzatma talepleri 04 Nisan için etkili oldu.

SEDAŞ yöneticileri, öğrencilerin SEDAŞ’ın web sayfasından ulaşabilecekleri dijital başvuru formuna yenilikçi proje fikirlerini yazarak ve dosya da ekleyerek, yarışmaya kolaylıkla başvuru yapabileceklerine dikkat çekiyorlar.     

Fotoğraf ALTI

Kocaeli Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü öğretim görevlilerinden Doç.Dr. Bora Alboyacı ile SEDAŞ İdari İşler Kocaeli Bölge Sorumlusu Yener Tekin öğrencilere az bir zaman kaldığını yeniden hatırlattılar. 

Bu haber toplam 740 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar