SRT Yayın Akışı - 21.03.2019
Son Dakika

EĞİTİMCİ KADINLARDAN KAYMAKAM YAMAN’A ZİYARET26 Mart 2018 - 13:01, Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şube (Üniversite) Kadın Komisyonu Üyeleri Karapürçek İlçesi Kaymakamı Elif Nur Yaman’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarete Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şube Kadın Komisyonu Başkanı Öğr. Gör. Özlem Aslan Bağcı, Başkan Vekili Öğr. Gör. Duriye Aydeniz, Şube Başkan Yardımcıları Aysun Coşkun ile Şeyma Trabzon katıldı. 

Sendikal çalışmaları hakkında bilgi veren Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şube Kadın Komisyonu Başkanı Öğr. Gör. Özlem Aslan Bağcı, Eğitim-Bir-Sen’in yaklaşık 450 bin üyesi ile Türkiye’nin en büyük ve nitelikli sivil toplum kuruluşu olarak eğitim çalışanlarının hak ve menfaatlerini en iyi şekilde korumayı ve geliştirmeyi devam ettirmeyi hedefliyoruz dedi.

Bağcı, Güçlüyü haklı değil, haklıyı güçlü kılmak, dürüstlüğün en büyük erdem olduğunu bilmek ve kabul etmek, birey hakkının en temel insan hakkı olduğunu bilmek ve korumak, İnsan haklarına yönelik her türlü şiddet, baskı, zulüm ve haksızlığa karşı çıkmak, her düşünceyi, özgür iradeyi, fikir inanç ve ifade özgürlüğünü en temel insan hakkı bilmek ve savunmak, toplumun kültür alt yapısını oluşturan milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmak, insanımızın değer yargılarına saygılı olmak, ideolojik ve siyasi yapılanmalardan her zaman ve zeminde uzak kalmak en temel ilkelerimizdir şeklinde konuştu.

 Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman, ülkemizin zor ve hassas günlerden geçiyor böyle zamanlarda daha çok birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekir. Bunu da siz ve sizler gibi değerli eğitimcilerimizle başaracağımıza inanıyorum dedi. Yaman ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarı dileklerinde bulundu. 

Bu haber toplam 625 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar