SRT Yayın Akışı - 20.03.2019
Son Dakika

YATAKLI HASTANE KIRANTEPE’YE YAPILMALI22 Mart 2018 - 13:03, Perşembe

TÜRK-İş'e bağlı 7 sendika başkanı 14 maddelik bir bildiri yayınladı. Milli birlik ve beraberlik vurgusu yapılan o bildiride şehrin yatay büyümeye devamı, bin yataklı hastanenin Kırantepe'ye yapılması, Adapazarı Ekspress'inin Adapazarı Garı’na girmesi ve

BİRLİK BERABERLİK

Sendika başkanları toplantı sonunda ülke ve şehir gündemine ilişkin görüşlerini kamuoyuna açıkladı.”Ülkemizin her zamankinden daha fazla birlik beraberliğe ihtiyacı vardır.

Ülkeyi yönetenler ve yönetime muhalif olanlar çeşitli konuları tartışırken kullandıkları dili yumuşatmaları gerekmektedir. Milli birliğimiz ve bütünlüğümüzün tartışılmaması bu tür konularda ifade bütünlüğü sağlanmalı,

RAYLI SİSTEM

Sakarya’nın daha yaşanabilir bir şehir olabilmesi için mevcut kat yüksekliği korunmalı, yatay büyümeye devam edilmeli. Araştırma Hastanesi’nde mevcut otopark sorunu çözülmeli 1000 yataklı hastane insanımızın kolay gidip gelebileceği Kırantepe’ye düşünülmeli.

120 yıldan beri İstanbul’u Adapazarı’na bağlayan ve banliyö treni haline gelen Adapazarı Ekspresi merkeze kadar girmeli Şehrimizde hafif raylı sistem projesi tartışılarak bir yerden başlanmalı” denildi. 

Bu haber toplam 378 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar