ÖĞRETMENLERE LİDERLİK SEMİNERİ20 Şubat 2014, Perşembe

Düzenlenen seminerin açılışına katılan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Şube Müdürleri Fevzi Mahmutoğlu ve Vedat Tezbiten, bu güzel çalışmaya hafta sonunda gönüllü olarak katılan tüm öğretmenleri tebrik ederken, katkı sağlayan ÖRAV yetkililerine teşekkür ettiler.

ÖRAV kadrosunda yer alan Sakarya’da görev yapan öğretmenlerden Sabriye Çağlar Bakırtaş’ın girişimleriyle gerçekleştirilen seminere eğitimci olarak vakıf merkezinden Dr. Meziyet Mozakoğlu, Doç. Dr. Ebru Oğuz, Ümit Altundağ ve Ali Kara katıldı.
BÜYÜK BEĞENİ GÖRDÜ
Berna Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Osman Aydın ve okul öğretmenlerinin katılımıyla düzenlenen seminer büyük beğeni gördü. Yapılandırıcı yaklaşıma göre, eğlenceli bir ortamda gerçekleştirilen semineri iki gün süreyle takip eden öğretmenler, sınıf ortamında derslerin sıkıcı olmadan nasıl işleneceği konusunda önemli bilgiler kazandıkları seminerden büyük keyif aldıklarını belirttiler.Öğretmen Akademisi Vakfı ile ilişkilerini e-Kampüs üzerinden büyük bir heyecanla devam ettireceklerini ifade eden öğretmenler, seminerin düzenlenmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ederken, bu tür seminerlerin daha sıklıkla yapılmasını istediler

Bu haber toplam 3538 defa okundu.