SRT Yayın Akışı - 13.12.2018
Son Dakika

‘KADIN HAKLARI İÇİN ATILACAK ADIMLARI DESTEKLİYORUZ’8 Mart 2018 - 15:53, Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bu günün, yaşadığımız modern dünyada çok önemli bir anlamı olduğunu ifade eden Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse, “Kadın haklarının korunması ve sürdürülebilmesi için toplumumuzda yaşayan tüm bireylere eşit görevler düşmektedir. Bugün, kadınlarımızın iş dünyasındaki yeri, kurulan şiddet dilinde bir özne olarak konuşulmaları ve toplumsal hayatta yaşadıkları sorunlar ancak empati ve özveri ile çözülebilir. Erkek egemen bir toplum zihniyetinin, bugünün dünyasında yeri olmamalıdır” dedi.

CİNSİYET AYRIMCI ZİHNİYETİ REDDEDİYORUZ

Köse sözlerini şöyle sürdürdü: “Kadınlarımız bugünün Türkiye’sini inşa ederken ülkemiz için çok önemli görevlerde yer almaktadırlar. Biz Konak Hastaneleri olarak iş hayatında kadınlarımızın yer almasını destekleyerek bu alanda cinsiyet ayrımı gözetmeksizin yönetim stratejilerimizi belirleyerek üzerimize düşen görevi yerine getirmeye gayret ediyoruz. En başta sevgili eşim ve pek kıymetli kadın mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, cinsiyet ayrımcı bir zihniyeti reddettiğimizi bir kez daha deklare etmek istiyorum.” Sefa OKUMUŞ

Bu haber toplam 146 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar