SAKARYA ÇITAYI ÇOK YÜKSELTTİ8 Mart 2018, Perşembe

Eğitim ve güncel konular üzerine yapılan istişare toplantısında performans değerlendirme, eğitimde şiddet vb konulara değinen Genel Başkan Ali Yalçın, öğretmeni örseleyen değil öncüleyen politikalara ihtiyaç olduğunu ve bakanlığın yanlış uygulamalarına müsaade etmeyeceklerini vurguladı.

 Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesinin satın aldığı ve tadilatı devam eden yeni hizmet binasını inceleyen ve çok beğendiğini, diğer illere örnek gösterdiğini anlatan Yalçın memnuniyetini resmi twitter hesabından dile getirdi. Sakarya Şubesinin birlik beraberlik içerinde, genç ve dinamik çok diri bir ekipten oluştuğunu söyleyen Yalçın twitter hesabından yaptığı açıklamada;

 ‘’Eğitim-Bir-Sen Sakarya 1 No'lu Şubemizin kendi mülkiyeti olan ve faaliyete geçmek için tüm hızıyla çalışmaları devam eden yeni yerini gezdik ve inceledik. Murat Mengen Başkanımızın şahsında yönetimimizi kutluyorum. Çıta çok yükselmiş durumda. Gurur duydum doğrusu ‘’dedi.

 Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Sendikamızın Sakarya’da 25 yıllık hayali olan 3 katlı 360 metrekare kullanım alanı ve 50 metrekare bahçesi olan son derece modern tasarlanan, üyelerimizin ihtiyacını karşılayacak yeni hizmet binasının kazandırılması bizlere nasip oldu. Bundan dolayı ayrı bir onur ve gurur yaşıyoruz. Çok kısa bir süre sonra kullanıma açacağımız yeni binamızı genel başkanımızın beğenmesi ve övgü ile bahsetmesi bizleri çok mutlu etti. Genel merkezimizin bize olan güvenini hiçbir zaman karşılıksız bırakmadık. Satın alma sürecine giden yoldan bugün ki haline kadar her türlü fedakarlığı özveriyi gösteren tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum şeklinde konuştu. 

Bu haber toplam 135 defa okundu.

Resim Galerisi