SRT Yayın Akışı - 18.04.2019
Son Dakika

KADIN DA CUMHURİYETLE DEĞER KAZANIYOR7 Mart 2018 - 15:55, Çarşamba

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Azize ÇEROĞLU, 8 Mart bütün dünyada, kadınların hayatın her alanında eşitlik ve özgürlük taleplerini en gür sesle haykırdıkları birlik ve dayanışma günü olarak kutlanıyor” dedi.

Azize Çeroğlu,”Kadınların gördüğü şiddet, uğradığı haksızlık ve çileli koşullarıyla değil, toplum içindeki başarı ve fedakar duruşuyla yaşayacağı aydın bir Türkiye için çalışıyoruz. Kadının ayak sesinin duyulmadığı, kadın elinde yoğrulmayan hiçbir mücadele başarıya ulaşamamıştır. Eşit özgür mutlu ve barış içinde kardeşçe ve insanca yaşamak tüm kadınların hakkıdır. Bunun için çağdaşlık ve demokrasi bizim vazgeçilmezimizdir.Tüm çabalarımız kadınların insan hakları temelinde siyasi ve sosyal bilincin geliştirilmesi içindir. Özgür eşit ve aydınlık bir Türkiye için kadının hak ettiği değeri bulacağı direnişte yanımızda olan tüm kadınlarımızı sevgiyle selamlıyor ve yarın 16da İnşaat Mühendisleri Odası Konferans Salonunda yapılacak olan panelimize bekliyoruz” dedi. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 290 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar

okur