EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ6 Mart 2018, Salı

Ak Parti’nin 6.Olağan il Kongresi 11 Mart Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek. İl Başkanı Kılıç adeta kapı kapı dolaşarak herkesi kongreye davet ediyor.Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Başkan Yardımcısı Fevzi Gürsoy ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ile birlikte  gazetemizi ziyaret etti. SRT Medya  Yönetim Kurulu Başkanı Gülderen Okumuş ve haber müdürümüz Zemine Yılmaz İşçi’ye kongre sürecini değerlendiren Kılıç,“Cumhurbaşkanımız, davamızın lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla kongremizi gerçekleştireceğiz. Serdivan Kapalı Spor Salonu önünde coşkulu bir mitingimiz olacak.

KAPI KAPI DOLAŞIYORUZ

Yoğun dünya ve ülke gündemine rağmen davamızın lideri kongremizi onurlandıracak. Kendisini en iyi şekilde ağırlayacağız. Milleti için canla başla çalışan liderimizin Sakarya’da güç depolayacağı bir atmosfer oluşturmak için kapı kapı dolaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın şehrimizden alacağı güçle, mücadelesinde daha zinde olmasına katkı vereceğiz” dedi.

COŞKULU KONGRE

Başkan Kılıç “Biz şimdiye kadar yapılan kongrelere olan katılımın çok üstünde bir sayıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Salonun içinde kongre dışarıda ise Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile mitingimiz olacak. Pazar günü bütün Sakaryalıları Serdivan Kapalı Spor Salonu’na bekliyoruz” dedi Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 322 defa okundu.