SRT Yayın Akışı - 13.12.2018
Son Dakika

SÖZLEŞME İMZALANDI5 Mart 2018 - 15:34, Pazartesi

Geyve Belediyesi ile işçilerin örgütlü olduğu Hizmet İş Sendikası arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşme müzakeresi mutlu sonuçlandı. Sendika Başkanı Gökdemir, iyi bir sözleşme imzaladıkları söyledi.

İMZALAR ATILDI

Bir süredir devam eden müzakerelerin anlaşma ile sonuçlanması üzerine Geyve Belediyesi’nde imzalar atıldı. 1 yıl süre ile geçerli olacak toplu iş sözleşmesi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir arasında imzalandı.

ÇALIŞMA ŞARTLARI

Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Gökdemir, Geyve Belediyesi ve tüm Hizmet-İş üye çalışanlarını bölgedeki en iyi maaşı almalarını istediğini ve bunun için çalıştıklarını dile getirerek, “Geyve Belediyemizde de oldukça iyi şartlarda bir sözleşme imza altına aldık. İşçilerimizin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek için gayret gösterdik. Bunu yaparken belediye imkanlarını da gözettik. Sözleşme herkese hayırlı olsun” dedi.

İMKANLAR ÇERÇEVESİNDE

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ da belediye imkanları çerçevesinde en iye sözleşmeyi imzalamaya çalıştıklarını belirterek, “İşçilerimizi mağdur etmeyecek, belediye imkanlarımızı da fazla zorlamayacak bir sözleşme oldu. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.Gökdemir, imza töreni sonunda Belediye Başkanı Murat Kaya ve ekibine teşekkür etti.  Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 218 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar