SRT Yayın Akışı - 18.12.2018
Son Dakika

ARIZALI ARAÇLAR İHALE İLE SATILACAK3 Mart 2018 - 13:48, Cumartesi

Hendek Belediyesi’ne ait ihtiyaç fazlası 14 araç belirtilen bedeller üzerinden 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Maddesinin göre Açık Teklif Usulüyle 12/03/2018 tarihinde belirtilen saatlerde Hendek Belediyesi Meclis Salonu’nda satılacak.

 Belediyeden yapılan açıklamada: “ İhaleye iştirak edecek özel ve ya tüzel kişilerin Destek Hizmetleri Müdürlüğüne; iş ve ya kanuni ikametgah adresi gösterir belgeyi, T.C. Nüfus Cüzdanı örneği ve ya başkası adına vekil olarak katılanların Noterden onaylı Vekaletname örneği ve tüzel kişiliği temsilen katılanların ise noterden onaylı imza sirküleri örneğini tamamlayarak en geç 12/03/2018 Pazartesi günü saat 12.00 ‘a kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek. İhale Şartnamesinin alınması zorunlu olup, Şartname bedeli 50,00 tl. dir. Şartname bedeli Hendek Belediyesi Gelirler Servisine yatırılacak olup, Şartname ve ekleri Destek Hizmetleri Müdürlüğünden temin edilebilir. İhaleye katılmak için satılacak taşınır malın tahmini beden üzerinden %3 oranında geçici teminat alınır” denildi. 

Bu haber toplam 416 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar