ALINAN OYLAR HİZMETE DÖNMEDİ2 Mart 2018, Cuma

ZOR BİR SEÇİM OLACAK

Demokrat Parti  İl Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler,  Saadet Partisi İl Kongresi’nde tekrar başkan seçilen Eyüp Yıldırım’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu

Saadet Partisi İl Teşkilat binasına ziyaret eden DP İl Başkanı İsmail Ergül, Başkan Yıldırım’a siyaset hayatında başarılar dileyerek,  2019 seçimleri zor bir seçim olacağını sözlerine ekledi. Ergül, “Türkiye’de borçlu belediyeler arasında üçüncü durumdayız. Ama yapılan hizmetleri göremiyoruz.

TARIM ARAZİLERİ BETONLAŞIYOR

Bunun yanı sıra tarım arazilerimiz adeta betonlaşmaya doğru ilerliyor. Yapılan her şeyi görüyoruz. Yanlışlar üzerine kurulu. Referandumum öncesinde iktidarın verdiği sözler şuan hiç biri tutmadı. Ve hala yanlış politikalar sürdürülmektedir. Önümüzde 2019 seçimleri var. Umut ediyoruz ki halkımız iktidarı sandıkta dersini vereceğini inanıyorum” dedi.  

DEMOKRAT PARTİ KÖKLÜ BİR PARTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Saadet Partisi İl Başkanı Eyüp Yıldızım ise, ,“Demokrat Parti köklü bir parti. Geçmişte bu memleket için “Yeter Söz Milletin “diyerek bu yola çıkmıştır. Sözün milletin olması lazım. Milletin sözünün olduğu yerde de hizmetinde milletin olması lazım. Yerel olarak baktığımızda Büyükşehir Belediyesi borçlu üçüncü olması yapılan hizmetlere baktığımızda maalesef çok kötü durumunda. Sakarya bulunduğu coğrafi yapısında bunu hak etmiyor. Potansiyelimiz çok daha fazla. Yerel yönetimdeki beceriksizlikler millete yansıyor.

HİZMET YAPILMIYOR

Ak Parti, milletimizden ciddi bir oy alıyor. Almış olduğu oyla 15 yıldan beri iktidarlığını devam ettiriyor. Ama milletten aldığı oyu maalesef hizmete döndüremedi. Elbette güzel şeyler oldu. Biz siyasi partilerinin bu tür ziyaretlerinde her zaman şunu söylüyoruz,”Bu ülkenin bir araya gelip, kavganın kutuplaşmanın olmadığını, kucaklaşmanın Türkiye’nin çözüm önerisinin sunulduğu ortamları sağlanmak durumdayız” diye konuştu. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 164 defa okundu.