SRT Yayın Akışı - 13.12.2018
Son Dakika

KUZEY TAMAM ŞİMDİ GÜNEY2 Mart 2018 - 09:03, Cuma

İlçe kongrelerinin ardından 2019 seçimlerine ilişkin saha çalışmalarını hız veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Teşkilatı kuzey mahallerini tamamlayarak, güney çalışmalarına başladı.

Adapazarı ilçesinin Kuzey bölgesinde yer alan yaklaşık 25 mahalleye ziyaretler gerçekleştiğini ifade eden MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, yapılan mahalle ziyaretlerinde vatandaşların partiye olan teveccühü daha da arttığını söyledi.

CİDDİ BİR OY ARTIŞI OLACAK

Küçük, “Geçmişteki yıllarda mahalle ziyaretlerinde yanımıza oturmaya çekinen insanlarımız olurdu. Şimdi ise tam aksine bizim arkadaşlarımızın yanına oturabilmek için çaba sarf ediyorlar. Genel Başkanımızın 15 Temmuz’da yaptığı ilk açıklama vatandaş nezdinde bir çok etkiye sahip oldu. Önümüzdeki seçimlerinde oy oranlarını  Adapazarı İlçe olarak yüzde 20-25 arasında tahminlerimiz var. 15 Temmuz öncesi oranla ciddi bir oy artışı sağlayacağımızı inanıyorum. Kuzey bölgesindeki mahallerimizin ziyaretleri ardından 10 günlük bir ara vereceğiz. Bu zaman içersinde Güney bölgesinde yapacağımız mahalle ziyaret öncesinde Mahalle başkanlarımızla bir araya gelip istişare toplantısı yapacağız. Daha sonra da Güney bölgesinde yer alan yaklaşık 25 mahallemizi ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

CUMHURDA İTTİFAK OLMAZ

 

İttifak konusuna da değinen Küçük,” Herkes Cumhurbaşkanlık seçimi için MHP ile AKP ittifak yaptığını düşünüyor. Aslında ittifak burada değil, ittifak sadece milletvekili seçimlerinde olur. Bunda ülkemizin içinde bulunduğu nazik durum dikkate alınarak Genel Başkanımız Devlet Bahçeli mevcut Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ı destekleyeceğini söyledi. Erken seçim söz konusuna da teknik olarak mümkün olmadığı görünüyor. 2019 seçimleri zamanında yapılacaktır” Şeklinde konuştu. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 160 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar