SRT Yayın Akışı - 21.01.2019
Son Dakika

FOTOĞRAFI USTASINDAN DİNLEDİLER18 Şubat 2014 - 23:32, Salı

Birçok farklı alanda konuklar ağırlayarak öğrencilerine sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda değer kazandıran Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi (CMSBL), bu defa genç profesyonel fotoğrafçı Nevzat Yıldırım’la, yaşayan ressam, yazar ve fotoğrafçı R

Konukların fotoğraf çekimi konusunda verdiği küçük teknik bilgiler, Nevzat Yıldırım’ın dinleyicilerle paylaştığı kendi fotoğraf çalışmaları, Rasim Soylu’nun fotoğraf, resim ve edebiyatı harmanlayıp yaptığı konuşmalarla renklenen söyleşi çok verimli bulundu. Soylu ve Yıldırım’ın samimi sohbeti öğrenciler tarafından çok sevildi.Genç fotoğrafçı, kendi başarı hikayesinden, çektiği fotoğrafların anılarından, fotoğrafın teknik anlamda nasıl ele alınması gerektiğinden ve ilerisi için fotoğraf konusunda yapmak istediği işlerden bahsetti.

Bu haber toplam 3080 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar