GENÇ SAADETLİLER KIŞ KAMPINA KATILDI27 Şubat 2018, Salı

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları, Marmara bölgesini kapsayan Kocaeli’de gerçekleşen eğitim kampına katıldı. Eğitime İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik’in yanında  40 teşkilat mensubu da katıldı.

‘EĞİTİMLER OLMAZSA OLMAZIMIZ’

Eğitim faaliyeti sonrası açıklamalarda bulunan İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik, eğitim programlarının önemine dikkat çekerek; “Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen Kış Eğitimimizi 40 kişilik teşkilat mensubumuz ile Kocaaeli’nin Kandıra ilçesinde icraa ettik. Eğitimlerimize Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Salih Akyüz, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa Irmaklı ve Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özen katıldı. Eğitimlerimizde teşkilatçı kardeşlerimize bulundukları bölgelerde çalışmalarını en iyi şekilde sürdürmeleri için çok önemli görüyoruz. Yapacağımız çalışmalarda gençlerimizin kalbine dokunmak, onları bilgilendirmek ve kazanmak için eğitimleri olmazsa olmaz buluyoruz” dedi.

YENİ BİR DÜNYA KONFERANSI

Konferans çalışmaları hakkında da bilgi veren Ali Ahmet Çelik,  “8 Mart Perşembe günü Araştırmacı- Yazar Levent Gültekin ‘Medyada Algı Yönetimi ve Gençlik’ konulu konferansta bizlerle olacaktır. Tüm Sakarya halkımızı bekliyoruz” dedi. 

Bu haber toplam 488 defa okundu.

Resim Galerisi