MTTB ADAPAZARI İLÇE BİNASI DUALARLA AÇILDI26 Şubat 2018, Pazartesi

Milli Türk Talebe Birliği Adapazarı İlçe Temsilciliği binasının açılış töreninde konuşan Asım Safitürk, “Bu güzel çatı altında bir araya gelen gençler, kuşandıkları şehadet çağrısıyla meydanların sesini gür çıkarıyor” derken MTTB İl Başkanı Talha İbil, “Çalışmalarımızı gece-gündüz demeden büyük bir gayretle sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanlığı Serdivan İstiklal Caddesi’nde bulunan Milli Türk Talebe Birliği(MTTB)’nin Adapazarı İlçe Temsilciliği Çark Caddesi arkası Yuvam Sokak’ta hizmete açıldı. Açılışı Şehit Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk gerçekleştirdi.

DUALARIMIZ SİZLERLE

Açılış programında kurdeleyi kesen Asım Safitürk, “Derdi ve davası milletine hizmet etmek olan gençler görmek beni gururlandırıyor. Bu güzel çatı altında bir araya gelen gençler, kuşandıkları şehadet çağrısıyla meydanların sesini gür çıkarıyor. Ülkesi uğruna canını feda etmeye hazır böyle vatan sevdalısı gençler oldukça, milletimizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya hiç kimsenin gücü yetmez. Dualarımız sizlerle. Allah sizlerden razı olsun. Rabbimiz bu yolda sizleri muvaffak etsin” şeklinde konuştu.

ECDADIMIZIN EMANETİNDEN VAZGEÇMEYİZ

Milli Türk Talebe Birliği(MTTB) Sakarya İl Başkanı Muhammed Talha İbil ise, “MTTB Adapazarı İlçe Temsilciliğimizin, Sakarya gençliği adına hayırlara vesile olmasını dilerim. Çalışmalarımızı gece-gündüz demeden büyük bir gayretle sürdüreceğiz. Ecdadımızın emanetinden vazgeçmeyiz. Diriliş ruhuyla ülkemize, birlik ve bütünlüğümüze, gönül coğrafyamıza sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu haber toplam 591 defa okundu.

Resim Galerisi