SRT Yayın Akışı - 15.12.2018
Son Dakika

AYDIN BORSASI’NA ZİYARET22 Şubat 2018 - 11:04, Perşembe

Sakarya Ticaret Borsası Heyeti Aydın Ticaret Borsası ve Aydın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarını ziyaret etti.

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Recep Pulat Aydın Ticaret Borsası ziyaretinde yapılan Bencmarkinglerin kurumlar arası uygulamaların paylaşılması yönünde oldukça önemli olduğunu, Aydın Ticaret Borsası öncülüğünde düzenlenen fuarın ilin imajına çok önemli bir katkı sağladığını belirterek, Aydın Borsası yöneticilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel; Borsalar arası iletişimin kuvvetli olması gerektiğini vurgulayarak, Sakarya Ticaret Borsası’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, borsa çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Borsa ve Laboratuvar faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunulan ziyaret sonrasında Sakarya Ticaret Borsası heyeti ve Aydın Ticaret Borsası yetkilileri, Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık fuarını birlikte ziyaret etti. Sigenur BATIHAN

Bu haber toplam 425 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar