SRT Yayın Akışı - 13.12.2018
Son Dakika

PLANLI OLMALIYIZ15 Şubat 2018 - 10:43, Perşembe

11. Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısına katılan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya’nın her konuda çok avantajlı bir konumda olduğunu belirterek, tarım ve turizm alanında son derece ileri seviyelerde olduğunu söyledi.

Vali İrfan Balkanlıoğlu,  Valilik ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) öncülüğünde düzenlenen 11. Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısına başkanlık etti.Sakarya’nın her konuda çok avantajlı bir konumda olduğunu belirten  Balkanlıoğlu,   “Sakarya tarım bakımından son derece kıymetli ve verimli arazilere sahip, turizm alanında son derece ileri seviyede, alternatif çözümler açısından ise, yayla turizmi, göl turizmi, deniz ve orman dâhil her şey mevcut, birçok bitki çeşidini de unutmamak lazım” dedi.

PAZARLAMA NOKTALARI

 Vali  Balkanlıoğlu, “ Sakarya  büyük metropollere ve sanayi kuruluşları açıcından üretim yerleri ile hammaddelere yakın bir konumdayız. Ürettiğiniz ürünleri pazarlama noktalarına rahat gönderebilmenin son derece önemli olduğu günümüzde, bu tür yerlere yakın olmak çok önem arz ediyor. Sanayimizi çok iyi kurabilmeliyiz. Bunları yaparken elimizdeki imkânları doğru kullanabilmek açısından planlı olmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yapacaklarımız hiç bir işe yaramaz” dedi.

Bu haber toplam 399 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar