SRT Yayın Akışı - 24.01.2019
Son Dakika

BORSADAN ÜYELERİNE BİR HİZMET DAHA14 Şubat 2018 - 16:28, Çarşamba

Sakarya Ticaret Borsası ve Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. arasında, devlet desteği ve hibe proje danışmanlığı konusunda protokol imzalandı.

Sakarya Ticaret Borsasında gerçekleştirilen protokol imza töreni Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emrihan Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Erkan ve Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yılmaz ve Genel Sekreter Yasemin Arıkan’ ın katılımıyla gerçekleşti. İmzalanan protokol kapsamında Ticaret Borsası üyelerine hayvancılık, tarım ve diğer alanlarda devlet destekleri ve teşvikler gibi konularda sürekli bilgilendirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilecek.

DESTEKLERDEN FAYDALANILMALI

STB Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete imzalanan protokolle ilgili olarak; “Üyelerimizin hedeflerini geliştirmesi için devletimiz tarafından verilen teşvik ve destekler çok önem taşımaktadır. Ekonomide ciddi kaldıraç görevi gören bu türlü desteklerden üyelerimizin haberdar olması ve faydalanması son derece önemli. Biz de “Proje Destek Ofisi” alt markasıyla üyelerimize çıkan destekler hakkında bilgilendirmeler yapacağız. Projemizin hayırlı olmasını dilerken, proje çözüm ortağı Tome Yönetim danışmanlığı A.Ş.’ ye teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

SÜREKLİ İLETİŞİM

Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emrihan Aydın imza töreninde yaptığı konuşmada Sakarya Ticaret Borsasının çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek, “Çalışmamızın özü Sakarya Ticaret Borsasının bir departmanı gibi çalışmaktır. Mesai saatleri içerisinde bize her daim ulaşabilecekler ve whatsapp, e-mail gibi diğer iletişim kanalları ile sürekli danışabilecekler. Çalışmamızın hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 361 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar