SRT Yayın Akışı - 24.01.2019
Son Dakika

SEDAŞ’TAN PROJE FİKRİ YARIŞMASI14 Şubat 2018 - 10:24, Çarşamba

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), öğrencilerine üniversitede posterlerle, “Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri”, “Endüstri” ve “Bilgisayar” “(Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknoloji ve

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) yanında SEDAŞ’ın bölgesindeki Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) 3. ve 4. Sınıfındaki,  üniversite öğrencileri de yarışmaya katılabilecek. Yarışmacılardan projeye ait ürün prototipi istenmeyecek. 

 

SEDAŞ Bolu İdari İşler sorumlusu Gönül Ateş, Üniversite yöneticileri nezaretinde SEDAŞ'ın Geleneksel 3.Proje Fikri Yarışmasına ait  “Projesi İyi Olan Kazansın” Sloganı ile 2018 yılı yarışma posterleri üniversitenin bölüm panolarına asıldı.

 

Yarışmanın Başvuru rehberi ve ayrıntılı bilgiler  sedas web sayfasında yayımlandı.  Düzenlenen yarışmada 1.olan projeye 7 Bin 500 lira, 2. olan projeye 5 Bin lira ve 3. olan projeye 4 Bin lira ile 12 adet mansiyona değer görülen projeler için 1000’er TL, eğer grup olarak katılım söz konusu ise 1500’er TL ödül verileceği açıklandı.    Beş üniversitenin “Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri”, “Endüstri” ve  “Bilgisayar”   “(Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknoloji ve Bilişim Sistemleri) bölümlerinde eğitim gören ‘3. ve 4.sınıf üniversite öğrencilerinin’ katılabileceği açıklandı.  Aynı zamanda öğrencilerin grup olarak en fazla 3 kişiden oluşacak şekilde de katılabileceği belirtildi.

Bu haber toplam 265 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar