GÜLDİBİ’NE KAPALI PAZARYERİ!13 Şubat 2018, Salı

Güldibi köy konağında düzenlenen toplantıya Sapanca Belediye Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri ile mahalle sakinleri katıldı. Halk meclisi toplantılarının sırayla her mahallede düzenlendiğini ifade eden Başkan Yılmazer, amaçlarının belediye olarak gözlerinden kaçan eksik ve sorunların tespiti ile vatandaşın önerilerini dinlemek olduğunu kaydetti.

11 BİN TON ASFALT DÖKÜLDÜ

Göreve geldikten sonra 4 yılda Güldibi Mahallesi'nde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler veren Aydın Yılmazer,  “Güldibi Mahallesi’ne  toplam 11 bin ton asfalt dökümü, 4 bin 600 metrekare perde duvar yapımı, 3 bin 500 metrekare yağmur suyu hattı döşenmesi yapıldı.”

SOSYAL TESİSLER YAPILACAK

Konuşmasının ardından mahalle sakinlerinin şikayet ve taleplerini de dinleyen Başkan Yılmazer, önümüzdeki günlerde mahalleye vatandaşın daha rahat ve sağlıklı alışveriş yapabilmesi için kapalı pazaryeri, köy konağı çalışmaları, muhtarlık binasının yenilenmesi ve sosyal tesisler kazandırılması gibi projelerini de hayata geçireceklerini açıkladı. Öte yandan, vatandaşlar tarafından yönetilen bazı sorular ilgili birim müdürleri tarafından cevaplandırıldı. Simgenur BATIHAN

Bu haber toplam 276 defa okundu.

Resim Galerisi