SRT Yayın Akışı - 23.01.2019
Son Dakika

CHP’DEN STK’LARA ZİYARET13 Şubat 2018 - 16:59, Salı

Haberin Fotoğrafları

Cumhuriyet Halk Partisi il ve Adapazarı ilçe yönetimi sivil toplum kuruluşu ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Sivil toplum kuruluşlarımızı da ziyaret ederek, kentimize hizmet noktasında neler yapılabileceğimizi k

Yönetimleriyle birlikte kurum yetkililerini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Başkanı  Erdoğan Isır ve Adapazarı İlçe başkanı   Fatma Kurtuluş, İnşaat Mühendisleri Odası  Başkanı Hüsnü Gürpınar ve yönetimini ziyarete etti. Ziyarette konuşun Başkan  Isır, "Sizlerin başarısı şehirlerin başarısı ve dolayısıyla ülkelerin başarısı olarak değerlendiriliyor" dedi.

DESTEK

 Isır" Yönetimimizle birlikte çalışmalarımızın yanı sıra sivil toplum kuruluşlarımızı da ziyaret ederek, kentimize hizmet noktasında neler yapılabileceğimizi konuşuyor, birlikte daha iyi neler yapabileceğimiz konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. İnşaat Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi’nin faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarınız için sizleri kutluyor ve çalışmalarınızda her zaman destek olacağımızı bilmenizi isteriz" dedi.

TÜM SİYASİ PARTİLERE AYNI MESAFEDEYİZ

Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Adapazarı İlçe yönetimlerinin ikinci durağı Sakarya Muhtarlar federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret  etti. Erdem, “ Muhtarlar olarak tüm siyasi partilere aynı mesafedeyiz” dedi.

Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi İl Erdoğan Isır ve yönetimi, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yönetimi katıldı.Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem,  bu güne kadar iktidar muhalefet ayırt etmeksizin muhtarların sorunlarını her platforma taşıdıklarını  belirterek, yapılan çalışmada eksik görülen hususları da inceleme neticesinde katkı sağlamak adına kendilerini bilgilendireceklerini ifade ederek ziyaretlerinden dolayı CHP heyetine teşekkür etti. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 258 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar