AK PARTİ’DEN KURUCULARA VEFA ÖRNEĞİ13 Şubat 2018, Salı

AK Parti Genişletilmiş İlçe Danışma Meclis Toplantısı, Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi Toplantı Salonu'nda İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, İl Başkan Yardımcısı Can Cengiz Çetin, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Şahinoğlu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Serdar, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi.

ŞİARIMIZ HERKESİMİ KUÇAKLAMAK”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, bugüne kadar yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi. AK Parti davasının samimi ve beklentisiz gece gündüz koşan inanmış insanların davası olduğuna dikkat çeken Gümüşel, “Bu dava halkımızdan, insanımızdan Allah razı olsun duasını almak için çabalayan insanların davasıdır. Bu dava dünyanın neresinde bir mazlum varsa onun gözyaşını silme derdinde olanların davasıdır. Siyasette şiarımız yüzde 52’nin dışında kalan herkesi, her kesimi kucaklamak olmalıdır. Mevlana gibi, Yunus Emre gibi olmalıyız. Her gönüle daha fazla girmeye çalışmalıyız. Onların derdiyle dertlenmeliyiz” dedi.

“2019 SEÇİMLERİNE HAZIRIZ”

Sapanca’da AK Parti kadrosunun 2019 seçimlerine ve 2023 hedeflerine birlik ve beraberlik içinde hazır olduğunu vurgulayan Gümüşel, “Bizler AK Parti İlçe Teşkilatı olarak liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve parti büyüklerimizin gösterdiği hedefler doğrultusunda ilçe başkanıyla, belediye başkanıyla, ana kademesiyle, Meclis üyelerimizle, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, mahalle başkanlarımızla, kurucular kurulu üyelerimizle, önceki dönem yöneticilerimizle, önceki dönem Meclis üyelerimizle, tüm partili gönüldaşlarımızla birlikte 2019 yerel ve genel seçimlerine, 2023 hedeflerine hep birlikte beraberlik içerisinde güçlü bir şekilde hazırız” diye konuştu. Gümüşel konuşmasını, yaptığı ve yapacağız çalışmalardan dolayı Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ve Sapanca’ya hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ederek bitirdi.

İlçe Başkanı Gümüşel’in ardından konuşan AK İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Şahinoğlu, kadın kollarının, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Serdar ise gençlik kollarının yaptığı çalışmaları partililere anlattı.

TELEFERİKTE İŞLEM TAMAM

Başkan Yılmazer, Sapanca Teleferik Projesi’nin de Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu tarafından onaylandığını belirterek  mart veya nisan ayından itibaren teleferik inşaatına başlanacağını söyledi

AK Parti Genişletilmiş İlçe Danışma Meclis Toplantısı’nda konuşan   Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer,  4 yıl içerisinde ilçede gerçekleştirdikleri projeler hakkında partilileri bilgilendirdi. Halk Eğitim Merkezi’nin bulunduğu binanın yıkılıp yerine otopark ve kent meydanı yapılmasıyla ilgili gerekli onayı aldıklarını müjdeleyen Başkan Yılmazer, Kırkpınar’dan Mahmudiye’ye uzanacak olan ‘Sapanca Teleferik Projesi’nin de Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu tarafından onaylandığını açıkladı.

YILSONUNDA HİZMETTE

Mart veya nisan ayından itibaren teleferik inşaatına başlanacağını kaydeden Yılmazer, “Yılsonu itibaren inşallah teleferik hizmete girecek. Diyeceksiniz ki, bu kadar hizmet bu kadar faaliyet, bu kadar kısa sürede nasıl oluyor? Çalışınca oluyor. Birlikte hareket edince oluyor” diyerek, desteklerinden dolayı ilçe başkanlarına, il başkanına, milletvekillerine ve Büyükşehir Belediye Başkanı’na teşekkür etti. 

SEÇİMLER ZORLU OLACAKTIR

AK Parti Genişletilmiş İlçe Danışma Meclis Toplantısında konuşan Ak Parti Milletvekili Mustafa İsen, 2019 yılında yapılacak seçimle Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne geçileceğinin belirterek, seçimlerin zorlu olacağını ifade etti

Ak Parti Milletvekili Mustafa İsen , Ankara’daki gündeme ve Afrin operasyonuna değinerek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kahraman Mehmetçiğimiz destan yazıyor. Rabbim Türk askerimizi muzaffer eylesin. Dualarımız Mehmetçiğimizle” diyerek Türkiye’nin terörle mücadelede kararlı olduğunun altını çizdi. Konuşmasında 2019 yılında yapılacak seçimle Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne geçileceğinin altını çizen Mustafa İsen, “Bu sisteme geçerken milli ve yerli olan güçler bir araya gelecek. Yerli ve milli olmayan gayri milli olan ve bu millete değil vesayet odaklarına iradesini teslim etmiş olanlarla bir seçim yapılacak. Bu seçimler zorlu olacaktır” diye konuştu. 

HER HAFTA BİR MAHALLEYE ZİYARETİ

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Sofu ve yönetimi her hafta farklı bir mahalleye ziyaret kapsamında Yeşilyurt Mahallesi’nde  vatandaşlarla bir araya geldi.

Sofu ve yönetimi  Yeşilyurt Mahallesi’nde akşam saatlerinde kahvehaneleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Yeşilyurt merkez esnafını da gezen Sofu ve ekibi esnaf ve mahalle halkıyla  sohbet etti.Sofu ve yönetimi Hallaç Mahallesi’nde taziye ziyaretinde bulundu.  Hallaç Mahalle Muhtarı Necdet Kaba’nın evine giden Sofu ve yönetimi taziye ziyaretinde bulundu. Sofu ve yönetimi son olarak Aşağı Çalıca Mahallesi’nde hasta ziyaretinde bulundu. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 299 defa okundu.

Resim Galerisi