SRT Yayın Akışı - 23.01.2019
Son Dakika

VAKIF OKULLARI SATRANÇTA 3. OLDU13 Şubat 2018 - 16:27, Salı

SAÜ Vakfı Özel Okulları öğrencilerinden Egemen Coşkuntürk il genelinde düzenlenen satranç turnuvasında 3. olarak herkesi gururlandırdı.

SAÜ Vakfı Özel Okulları öğrencileri, temel akademik derslerin yanı sıra görsel sanatlar, müzik, spor, satranç gibi sosyal gelişimlerini destekleyen branşlarda da yoğun bir eğitim görüyorlar. Vakıf Okulları, öğrencilerin gelişimleri ve beyin jimnastiği için turnuvalara katılan öğrencileri desteklemeye devam ediyor. 09-10 Aralık tarihinde Lütfü Yaman Spor Salonu’nda düzenlenen ‘Küçükler Satranç Turnuvasında’ 7-8 ve 9 yaş gruplarında kız ve genel olmak üzere 6 kategoride düzenlenen müsabakada SAÜ Vakfı öğrencilerinden Egemen Coşkuntürk il 3.sü olarak ailesini ve tüm Vakıf Okulu çalışanlarını gururlandırmıştır. SAÜ Vakfı ailesi yaptığı açıklamada, ‘‘Öğrencimizi ve ailesini tebrik eder, başarılarının artarak devamını temenni ederiz’’ diyerek iyi dileklerde bulundu. Simgenur BATIHAN

Bu haber toplam 191 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar