SRT Yayın Akışı - 23.01.2019
Son Dakika

FERİZLİ HEYETİ'NDEN SATSO'YA ZİYARET8 Şubat 2018 - 10:50, Perşembe

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve ilçe muhtarlarından oluşan Ferizli Heyetini ağırladı.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk SATSO öncülüğünde başlatılan ve yıllardır yoğun çalışmalarla devam edilen otomotiv üssü Sakarya projesinin meyvelerini vermeye başladığının altını çizerek, "Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ilimizin ve ilçemiz Ferizli olmak üzere kuzey bölgesinin yatırımlarla gelişmesi ve özellikle otomotiv üretim merkezi olması yolunda büyük çaba saffetti. SATSO nezdinde Başkanımız Mahmut Kösemusul'un güçlü lobisi ve ilimin potansiyeline olan inancı ile bugün yatırımların merkezi bir il olmaya hazırlanıyoruz. Ferizli olarak bizler bu gelişimden ve olumlu dönüşümden memnuniyetimizi belirterek katkı sağladığınız için teşekkürlerimizi sunmak istedik. İnanıyoruz ki bu çalışmaların neticesinde Ferizli ve Sakarya üretimin sanayinin ve gelişimin merkezi olacaktır. Her şey için SATSO'ya teşekkürü bir borç biliriz" diye konuştu.

 SAKARYA'YI 2023'E HAZIRLIYORUZ

Ferizli ve kuzey bölgesine yatırımların değerlendirildiği ziyarette konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "Biz Sakarya gerçeğinin ve potansiyelinin farkındayız. Bundan birkaç yıl önce attığımız adımların bugün getirilerini somut bir şekilde görüyoruz. Biz Cumhurbaşkanımızın Yerli otomobil üretmek gibi bir hasletim var, biz neden yerli otomobilini üreten bir ülke olmayalım." çağrısını duyarak o günden bugüne hiç azalmayan bir azimle çalıştık. Gücümüzle, birlikteliğimize, inancımızla ilerledik. Bugün geldiğimiz noktada ciddi büyük yatırımların arefesinde Sakarya'mızı 2023'e nakış gibi işliyoruz. Bütün ilçelerimizin potansiyelini harekete geçirerek bütününe bakıldığında güçlü bir ekonominin lokomotifi olacağız inşallah" ifadelerini kullandı. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 243 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar